Судове рішення #12113094

справа  №  2- 4903/2010

УХВАЛА

Іменем України

    23 листопада 2010  року                                                                                                 м. Житомир

    Богунський  районний  суд м.   Житомира  в   складі:

         головуючої   -   судді   -  Галацевич О.М. ,

         секретаря  -  Шпаковської Ю.І.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Житомирі справу за позовною заявою    ОСОБА_1 до Житомирського обласного центру по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат про стягнення коштів, -

ВСТАНОВИВ:

              Позивач 03.08.2010 року звернувся до суду з зазначеним позовом в порядку статті 15 ЦПК України, у якому просив стягнути на його користь недоплачену за 2008-2009 роки допомогу,  передбачену  Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

             Сторони в судове засідання не з’явились. Позивач у позовній заяві просив розглядати справу у його відсутність. Представник відповідача надіслав клопотання про закриття провадження у справі з огляду на рішення Конституційного Суду України від 09.09.2010 року.

             Розглядаючи справу у відсутність сторін, судом встановлено, що провадження у справі відкрито після 10.03.2010 року в порядку цивільного судочинства та на підставі діючої на час відкриття провадження в справі правової норми – п. 2 ч. 1 ст. 15 ЦПК України, відповідно до якої спори з приводу призначення, обчислення, перерахунку, здійснення, надання, одержання пенсійних виплат, соціальних виплат непрацездатним громадянам підлягали розгляду у порядку цивільного судочинства.

            09 вересня 2010 року рішенням Конституційного Суду України вказана правова норма визнана неконституційною  і, відповідно до ст. 152 Конституції України,  втратила чинність з дня ухвалення рішення Конституційним Судом України.

             Відтак, суд приходить до висновку, що провадження у справі підлягає закриттю, оскільки даний спір не підлягає розгляду в порядку цивільного судочинства, а повинен розглядатись в порядку адміністративного судочинства.

             Позивачеві відповідно до п. 4 ч. 2 ст. 83 ЦПК України підлягають поверненню сплачені ним судові витрати.    

             Керуючись п. 4 ч. 2 ст. 83, п. 1 ч. 1 ст.205, ст.ст. 209, 210, 293 ЦПК України,-

УХВАЛИВ:

             Провадження у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Житомирського обласного центру по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат про стягнення коштів   закрити.

   Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Житомирської області шляхом подання протягом п’яти днів, починаючи з дня її проголошення, апеляційної скарги. Особи, що не були присутні у судовому засіданні під час проголошення ухвали, можуть подати апеляційну скаргу протягом п’яти днів з моменту отримання копії ухвали.

             Ухвала набирає законної сили після закінчення строку на подання апеляційної скарги, якщо така не була подана.

             

              Суддя  

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація