Справа №2-3058/2010
Категорія-53
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
05 листопада 2010 року Богунський районний суд м. Житомира у складі:
головуючого судді – Полонця С.М.
при секретарі с/з – Зінчук М.М.
розглянувши у відкритому судовому засіданні у приміщенні суду цивільну справу за позовом Дочірнього підприємства «Пропан» Відкритого акціонерного товариства «Житомиргаз» до ОСОБА_2 про відшкодування шкоди, заподіяної працівником при виконанні трудових обов’язків, -
В С Т А Н О В И В :
Позивач звернувся до суду з даним позовом до ОСОБА_2, в якому просить стягнути з відповідача на користь позивача 5418,12 грн. для відшкодування матеріальної шкоди та судові витрати. .
02.11.2010р. представник позивача надала до суду заяву про закриття провадження по справі у зв’язку із сплатою відповідачем боргу.
Сторони в судове засідання не з’явилися, про причини неявки суд не повідомили.
Згідно ч.ч.1, 3 ст.174 ЦПК України позивач може відмовитися від позову, а відповідач – визнати позов протягом усього часу судового розгляду, зробивши усну заяву. У разі відмови позивача від позову суд постановляє ухвалу про закриття провадження у справі.
Відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 205 ЦПК України суд своєю ухвалою закриває провадження у справі, якщо позивач відмовився від позову і відмова прийнята судом.
Суд вважає, що заявлена позивачем відмова від позову може бути судом прийнята.
Прийняття судом відмови від позову інтересів сторін, а також інших осіб і держави не порушує.
Відповідно до ч.3 ст. 206 ЦПК України, у разі закриття провадження у справі повторне звернення до суду з приводу спору між тими самими сторонами, про той самий предмет і з тих самих підстав не допускається. Наявність ухвали про закриття провадження у зв’язку з прийняттям відмови позивача від позову не позбавляє відповідача в цій справі права на звернення до суду за вирішенням цього спору.
Керуючись ст.ст. 89, 174, 205 ч.1 п.3, 206, 293, 294 ЦПК України, суд -
У Х В А Л И В :
Заявлену позивачем Дочірнім підприємством «Пропан» Відкритого акціонерного товариства «Житомиргаз» відмову від позову до ОСОБА_2 про відшкодування шкоди, заподіяної працівником при виконанні трудових обов’язків - прийняти і подальше провадження по справі закрити.
Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Житомирської області через Богунський районний суд м. Житомира шляхом подання апеляційної скарги протягом п»яти днів з дня його проголошення. У разі, якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п»яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя: С.М. Полонець