справа № 2-4701/2010
УХВАЛА
Іменем України
23 листопада 2010 року м. Житомир
Богунський районний суд м. Житомира в складі:
головуючої - судді - Галацевич О.М. ,
секретаря - Шпаковської Ю.І., за участю прокурора Кондратюка Д.О., позивачки,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Житомирі справу за позовною заявою прокурора Корольовського району м. Житомира в інтересах ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в Богунському районі м. Житомира про стягнення коштів, зобов’язання вчинити певні дії,-
ВСТАНОВИВ:
Прокурор, як особа, якій законом надано право захищати права, свободи та інтереси інших осіб, 26.07.2010 року звернувся до суду з зазначеним позовом в інтересах ОСОБА_1 в порядку статті 15 ЦПК України, у якому просить стягнути з відповідача на її користь недоплачену надбавку до пенсії, як дитині війни, відповідно до ст. 6 Закону україни «Про соціальний захист дітей війни» за період з 01.01.2006 року по 01.06.2010 року та зобов’язати відповідача в подальшому проводити вказані виплати відповідно до розмірів, встановлених Законом.
Відповідач надав клопотання про закриття провадження у справі, оскільки справа підлягає розгляду в порядку адміністративного судочинства з огляду на ухвалене Конституційним Судом України рішення від 09.09.2010 року.
Суд приходить до висновку, що вказане клопотання підлягає задоволенню з наступних підстав.
Провадження у справі відкрито після 10.03.2010 року в порядку цивільного судочинства та на підставі діючої на час відкриття провадження в справі правової норми – п. 2 ч. 1 ст. 15 ЦПК України, відповідно до якої спори з приводу призначення, обчислення, перерахунку, здійснення, надання, одержання пенсійних виплат, соціальних виплат підлягали розгляду у порядку цивільного судочинства.
09 вересня 2010 року рішенням Конституційного Суду України вказана правова норма визнана неконституційною і, відповідно до ст. 152 Конституції України, втратила чинність з дня ухвалення рішення Конституційним Судом України.
Заслухавши думку прокурора, який при вирішенні вказаного питання покладався на думку суду, думку позиваки, яка заперечувала щодо закриття провадження у справи, суд приходить до висновку, що провадження у справі підлягає закриттю, оскільки даний спір не підлягає розгляду в порядку цивільного судочинства.
Керуючись п. 1 ч. 1 ст.205, ст.ст. 209, 210, 293 ЦПК України,-
УХВАЛИВ:
Провадження у цивільній справі за позовом прокурора Корольовського району м. Житомира в інтересах ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в Богунському районі м. Житомира про стягнення коштів, зобов’язання вчинити певні дії закрити.
Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Житомирської області шляхом подання апеляційної скарги протягом п’яти днів, починаючи з дня її проголошення. Особи, що не були присутні у судовому засіданні під час проголошення ухвали, можуть подати апеляційну скаргу протягом п’яти днів з моменту отримання копії ухвали.
Ухвала набирає законної сили після закінчення строку на подання апеляційної скарги, якщо така не була подана.
Суддя