Справа №3-1293/2010 р.
П О С Т А Н О В А
Іменем України
4 листопада 2010 року Суддя Миронівського районного суду Київської області
Рудик Ю.В.
розглянувши справу про адміністративне правопорушення, що надійшла від відділення ДАІ з обслуговування Миронівського району при УДАІ ГУ МВС України в Київській області про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_2,
ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця і жителя
АДРЕСА_1
не працюючого,
за ст.122 ч.4 КпАП України,
В С Т А Н О В И В :
19.10.2010 року ОСОБА_2 близько 13-00 години в місті Миронівка Київської області по вулиці Піонерській, керуючи транспортним засобом марки Шевролет-Авео держпвний номерний знак НОМЕР_1, не виконав вимогу дорожнього знаку “Круговий рух” та виїхав на смугу зустрічного руху, змусивши зустрічні автомобілі різко гальмувати і змінити напрямок руху, чим створив аварійну обстановку.
Обставини вчиненого правопорушення в суді ОСОБА_2 визнав повністю. У вчиненому щиро розкаюється.
Крім визнання своєї вини, винність ОСОБА_2 у вчиненні адміністративного правопорушення підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення серії АІ 1№ 021281 від 19.10.2010 року.
Аналізуючи досліджені при розгляді адміністративної справи докази вважаю, що винність ОСОБА_2 у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченого ст.122 ч.4 КУпАП доведена і кваліфікація його дій за даною статтею є вірною.
Обставиною, що пом`якшує відповідальність порушника є щире розкаяння у вчиненому.
Обставин, що обтяжують його відповідальність, не вбачається.
Враховуючи обставини справи, дані про особу порушника.
Керуючись ст.122 ч.4, 247 КпАП України,-
П О С Т А Н О В И В :
ОСОБА_2 визнати винним у вчиненні правопрушення передбаченого ст.122 ч.4 Кодексу України про адміністративні правопорушення та піддати адміністративному стягненню у вигляді штрафу в розмірі 680 (шістсот вісімдесят) гривень.
Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Київської області протягом десяти днів з часу проголошення.
Суддя підпис Ю.В.Рудик
Згідно з оригіналом.
Суддя Ю.В.Рудик