Судове рішення #121657
20/156

 


ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ

ГОСПОДАРСЬКИЙ  СУД  

У Х В А Л А

   

11.09.2006                                                                                        Справа № 20/156  

Дніпропетровський апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:

головуючого судді Лотоцької Л.О.     

суддів: Бахмат Р.М. (доповідач), Євстигнеєва О.С.  


розглянувши апеляційну скаргу Державного підприємства “Придніпровське житлово-комунальне об’єднання” м.Дніпродзержинськ на рішення господарського суду Дніпропетровської області від  25.07.06р.   у справі № 20/156


за позовом   Державного підприємства “Придніпровське житлово-комунальне об’єднання” м.Дніпродзержинськ

до   Товариства з обмеженою відповідальністю “Інфратех” м.Дніпродзержинськ

про  стягнення  3 130 грн. 38 коп.


ВСТАНОВИВ:


що апеляційна скарга підлягає поверненню заявникові, оскільки до скарги не додано документів, що підтверджують сплату державного мита у встановленому розмірі. Слід було сплатити 0,5 % від  суми позову, недоплачене державне мито в сумі 25 грн. 50 коп.

На підставі наведеного та керуючись п.3 ст. 97 Господарського процесуального кодексу України, суд -


УХВАЛИВ:

Апеляційну скаргу № 06-04/231 від 22.08.2006 р. на 6 аркушах, в т.ч. квитанція від 23.08.2006 р. повернути Державному підприємству “Придніпровське житлово-комунальне об’єднання” м.Дніпродзержинськ  без розгляду.




Головуючий суддя


Л.О. Лотоцька

Суддя   

Р.М. Бахмат

Суддя  

 

О.С. Євстигнеєв

З оригіналом згідно:

Пом. судді                                              І.Г.Логвиненко

11.09.06 р.





Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація