Судове рішення #12184066

Справа №2-3540/10р.                                      

Р І Ш Е Н Н Я

Іменем  України

24 червня 2010р. Бабушкінський райсуд м.Дніпропетровська у складі:

головуючого судді - Решетніка М.О.

при секретарі – Медведєвій А.В.  

розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Дніпропетровську цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 ?ро розірвання шлюбу”, -

в с т а н о в и в:

Позивач звернувся в суд з позовом про розірвання шлюбу до відповідачки. В обґрунтування заявлених вимог посилається на те, що з 30 вересня 2006 року знаходиться в зареєстрованому шлюбі з відповідачкою. Від спільного шлюбу дітей не мають.

Спільне життя з відповідачкою не склалося через відсутність взаєморозуміння, розходжень у поглядах на сімейне життя та ведення домашнього господарства, почуття любові та поваги один до одного більше не відчувають.

З січня 2009 року остаточно припинили подружні відносини, проживають окремо. Подальше спільне життя і збереження родини вважає неможливим. Просить розірвати між ними зареєстрований шлюб.

У судовому засіданні позивач заявлені вимоги підтримав, просив їх задовольнити. Відповідачка в судове засідання не з'явилася, про день слухання справи повідомлена належним чином, причину неявки суду не повідомила, в зв’язку з чим судом ухвалено про заочний розгляд справи в порядку ст.224 ЦПК України.

Заслухавши пояснення позивача, дослідивши матеріали справи, суд вважає що позов, у силу ст.ст.104-107 Сімейного Кодексу України, підлягає задоволенню з наступних підстав.

Як встановлено в судовому засіданні, сторони зареєстрували шлюб 30 вересня 2006 року в Жовтневому відділі РАЦС Дніпропетровського МУЮ Дніпропетровської області , актовий запис №1075 (а.с.25).

Від спільного шлюбу дітей не мають.

Сторони припинили подружні  відносини через відсутність взаєморозуміння, розходжень у поглядах на сімейне життя та ведення домашнього господарства, почуття любові та поваги один до одного більше не відчувають.

З січня 2009 року остаточно припинили подружні відносини, загальне спільне господарство сторони не ведуть, проживають окремо, суперечки про розділ майна не має.

При таких обставинах, суд вважає, що причини які, спонукали позивача наполягати на позові, обґрунтуванні, подальше життя сторін, як подружжя, і збереження родини стали неможливими, тому їх шлюб необхідно розірвати.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 10,11,57,60,213-215,224-226  ЦПК України, суд, –

ВИРІШИВ:

Шлюб між ОСОБА_1 до ОСОБА_2, зареєстрований 30 вересня 2006 року в Жовтневому відділі РАЦС Дніпропетровського МУЮ Дніпропетровської області , актовий запис №1075, у якому дітей немає  – розірвати.

Органу РАЦС при реєстрації акту розірвання шлюбу стягнути мито на користь держави з ОСОБА_1 в сумі 17грн., звільнити від його сплати ОСОБА_2

Рішення може бути оскаржено шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження протягом 10 днів з дня проголошення рішення та подальшої подачі апеляційної скарги протягом 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження. Або шляхом подачі апеляційної скарги протягом 10 днів з дня проголошення рішення.

Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються апеляційному суду Дніпропетровської області через Бабушкінський районний суд м.Дніпропетровська.

Заочне рішення може бути переглянути судом, що його постановив, за письмовою заявою відповідачів, котра може бути подана протягом десяти днів із дня оскарження копії заочного рішення.

 

Суддя:             /підпис/

Згідно з оригіналом:

Голова            Бабушкінського

райсуду   м.Дніпропетровська                                                                                       Л.О. Татарчук                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація