Судове рішення #12184897

                                        Справа № 1-п-409

                                                 2010 р.

                           

        П О С Т А Н О В А

  ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

19 листопада 2010 року.                         Залізничний районний суд м.Львова в складі:

головуючої - судді                                   Мельничук О.Я.

при секретарі                                            Кравецькій Н.Н.

з участю прокурора                                  Козачук К.О.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Львові в залі суду кримінальну справу по факту крадіжки з квартири у гр.ОСОБА_1 АДРЕСА_1

 

В С Т А Н О В И В :

    В ніч з 04 на 05.04.1992р. невстановлені особи шляхом взлому вхідних дверей проникли у квартиру гр..ОСОБА_1 АДРЕСА_1 в м.Львові, звідки викрали золоті прикраси, спиртні напої та речі на загальну суму 33 тисячі 620 карбованців.

 05.04.1992 року СВ Залізничного РВ ЛМУ ГУ МВС України у Львівській області за даним фактом порушено кримінальну справу № 140-4901 за ознаками складу злочину передбаченого ч.3 ст.140 КК України / в редакції 1960р./, санкція якої передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк до семи років з конфіскацією майна або без такої.

Кримінальним кодексом України, який набрав чинності 0109.2001р. злочин із аналогічною диспозицією передбачений ст..185 ч.3 КК України, санкція якої передбачає позбавлення волі на строк від 3 до 6 років.

П .18 Розділу 2 Прикінцевих та перехідних положень чинного КК України вказує, що при вирішенні питання щодо віднесення злочинів, передбачених Кримінальним кодексом  України 1960 року, які були вчинені до набрання чинності цим кодексом,до злочинів невеликої тяжкості, середньої тяжкості, тяжких або особливо тяжких слід керуватися ст..12 КК України, якщо це пом»якшує кримінальну відповідальність осіб, які вчинили злочини до набрання чинності цим Кодексом. В інших випадках необхідно застосовувати відповідні положення Кримінального кодексу України 1960 року.  

      Відповідно до вимог п.4 ч.1 ст.49 КК України, особа звільняється від кримінальної відповідальності, якщо з дня вчинення нею злочину і до дня набрання вироком законної сили  минуло десять років, у разі вчинення  тяжкого злочину.

    Прокурор висловила думку на закриття даної кримінальної справи у зв»язку із закінченням строків давності притягнення до кримінальної відповідальності, особи, які вчинили крадіжку з квартири не встановлено, а тому дана кримінальна справа підлягає закриттю за ознаками ст.140 ч.3 КК України у редакції 1960р.  

    Суд, заслухавши думку прокурора, вивчивши матеріали справи, приходить до висновку, що дана кримінальна справа підлягає закриттю  із наступних підстав.

    Відповідно до вимог ст.49 КК України, особа звільняється від кримінальної відповідальності, якщо з дня вчинення нею злочину і до дня набрання вироком законної сили  минуло десять років, у разі вчинення злочину невеликої тяжкості, за який передбачене покарання у виді обмеження або позбавлення волі.

    Згідно з вимогами ст.7-1 ч.1 п.5 КПК України,  провадження в кримінальній справі може бути закрито у зв»язку із закінченням строків давності.

У відповідності до вимог ст..11-1 ч.3 КПК України якщо в ході дізнання та досудового слідства протягом строків, зазначених у частині першій статті 49 КК України, не встановлено особу, яка вчинила злочин, прокурор або слідчий за згодою прокурора направляє кримінальну справу до суду для вирішення питання про її закриття.    

    Як вбачається з матеріалів справи, кримінальна справа по факту вчинення крадіжки з квартири у гр.ОСОБА_1 по АДРЕСА_1 за ознаками складу злочину передбаченого ч.3 ст.140 КК України / в ред.. 1960р./ порушена 05.04.1995 року, надійшла до суду вирішення питання про її закриття, у зв»язку із закінченням строків давності притягнення до кримінальної відповідальності 16.11. 2010 року, а поскільки особу, яка вчинила крадіжку в ніч з 04 на 05.04.1992р. з квартири у гр.ОСОБА_1 по АДРЕСА_1 де проживала гр.. ОСОБА_1 не встановлена, вчинений злочин тяжкий, строки притягнення за вчинення тяжкого злочину десять років, такий строк збіг, а тому суд вважає, що слід провадження по кримінальній справі по факту крадіжки з квартири у гр.ОСОБА_1 по АДРЕСА_1 де проживала гр.ОСОБА_1 за ст.. 140 ч.3 КК України / в редакції 1960р./ - закрити, в зв"язку  із закінченням строків давності притягнення до кримінальної відповідальності.

    Керуючись ст.11-1, 282, 347-349  КПК України, ст.49 КК України, суд-

П О С Т А Н О В И В :

   

Кримінальну справу по факту крадіжки з квартири у гр.ОСОБА_1 по АДРЕСА_1 за ознаками злочину, передбаченого ст..140 ч.3 КК України в редакції 1960р. - провадженням закрити.

    На постанову може бути подана апеляція до Львівського апеляційного суду на протязі  семи діб з моменту її прголошення через Залізничний районний суд м.Львова.

С у д д я :

Оригінал постанови.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація