Справа №3-838/2010 р.
П О С Т А Н О В А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
15 жовтня 2010 року м. Ананьїв
Суддя Ананьївського районного суду Одеської області, Скуртов М.І., розглянувши матеріали, які надійшли від ВДАІ Біляївського району Одеської області про притягнення до адміністративної відповідальності гр-на ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, не працює, проживає за адресою с. Благодатне, Ананьївський район, Одеська область, не судимого, раніше притягувався до адміністративної відповідальності,
за ст. 130 ч. 2 Кодексу України про адміністративні правопорушення,
В с т а н о в и в :
11.09.2010 року близько 01 год. 20 хв. гр-н ОСОБА_2, знаходячись в м. Біляївка по вулиці Комінтерна, керував мопедом марки „Фада”, д/з б/н, з явними ознаками алкогольного сп’яніння, від продування контрольної трубки та проходження медичного огляду для встановлення стану алкогольного спяніння відмовився у встановленому законом порядку, чим порушив п.2.5 ПДР.
Гр-н ОСОБА_2 на виклик до суду не з’явився, причину неявки не повідомив.
Факт даного порушення підтверджується протоколом серії ВН1 № 008389 від 11.09.2010 року.
Враховуючи обставини адміністративного правопорушення, неявку гр-на ОСОБА_2 на виклик до суду, його письмові пояснення по суті порушення, ступінь вини та суспільну небезпечність даного діяння, відсутність пом’якшуючих обставин, повторність правопорушення протягом року, матеріальний стан, вважаю, що є всі підстави для його притягнення до адміністративної відповідальності та можливість накладення стягнення у виді адміністративного арешту.
Керуючись ст. 130 ч.2 КУпАП,
П о с т а н о в и в :
На гр-на ОСОБА_2 накласти адміністративне стягнення у виді адміністративного арешту строком на десять діб.
Строк адмінарешту відраховувати з моменту затримання.
Копію постанови направити начальнику Ананьївського РВ ГУМВС України в Одеській області для виконання.
Постанова може бути оскаржена протягом десяти днів шляхом подання апеляційної скарги чи протесту прокурора через місцевий суд до відповідного апеляційного суду.
Суддя Ананьївського
районного суду М.І.Скуртов
Постанова вступає в законну силу „___” _________ 2010 року та може бути пред’явлена до виконання протягом 3-х місяців „___” _________ 2010 року.
- Номер:
- Опис:
- Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
- Номер справи: 3-838/2010
- Суд: Золочівський районний суд Львівської області
- Суддя: Скуртов Михайло Іванович
- Результати справи:
- Етап діла: Зареєстровано
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 23.10.2015
- Дата етапу: 23.10.2015