Судове рішення #12193926

Справа № 3-1211/10    

                                                                                                                                                                                                                                                 

П О С Т А Н О В А

               «01» жовтня  2010 року                                                           м. Миколаїв

суддя Миколаївського районного суду Львівської області  Дем’яновський Ю.Г.

розглянувши матеріали, які надійшли від Новороздільського МВ ГУМВСУ у Львівській області про притягнення до адміністративної відповідальності,

ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, українця, жителя АДРЕСА_1,  не працюючого, раніше до адміністративної відповідальності не притягався,  

                  - за ч.1 ст.173-2  КУпАП ,-

                                                 В С Т А Н О В И В:

         08.09.2010 року близько 11год. 30 хв.  гр. ОСОБА_1  в АДРЕСА_2, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння,  виражався нецензурними словами до своєї співмешканки, чим вчинив насильство в сім»ї.

          Вина порушника стверджується протоколом про адміністративне правопорушення та матеріалами адміністративної справи.

         В зв’язку з тим, що в діях ОСОБА_1 наявні ознаки адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.173-2 КУпАП, вважаю, враховуючи особу правопорушника, характер вчиненого та матеріали адміністративної справи, щодо нього слід застосувати адміністративне стягнення у виді штрафу.

              Керуючись ст. ст. 283, 284 КУпАП,-

П О С Т А Н О В И В:

          ОСОБА_1  визнати винним у вчиненому адміністративному правопорушенні, передбаченого ч.1 ст.173-2 КУпАП і застосувати до нього адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 85 (вісімдесят п’ять ) грн.

             

На постанову  може  бути подана апеляційна скарга, внесено протест прокурора  до апеляційного суду Львівської області  через Миколаївський районний суд Львівської області протягом  десяти  днів  з  моменту її  винесення.

                                 

              Суддя:                                                                     Дем’яновський Ю.Г.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація