Судове рішення #1221320
справа № 2-461/07

справа № 2-461/07

РІШЕННЯ

 ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

28.02.2007 року                                                                                                              м.Донецьк

Пролетарський районний суд м. Донецька у складі:

головуючого судді                                                     Агєєва О.В.

при секретарі                                                                          Матроскіній Н.А.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Донецьку цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 "Про розірвання шлюбу",

встановив:

15.02.2007 року позивач звернувся до Пролетарського райсуду м.Донецька з позовом "Про розірвання шлюбу" до відповідачки при цьому вказавши, що 06.09.1986 року він уклав шлюб з відповідачкою, що був зареєстрований у Палаці урочистих подій м.Донецьк.

ІНФОРМАЦІЯ_1 від зазначеного шлюбу народилася дитина - ОСОБА_3.

Вказаний шлюб виявився невдалим. На ґрунті відсутності взаємопорозуміння у родині, у липні 2004 року, фактичні шлюбні відносини з відповідачкою були припинені. На теперішній час він мешкає окремо від відповідачки, сумісного господарства та кошторису з нею не веде. Втратив до неї почуття любові.

Вважає, що шлюбні відносини з відповідачкою відновити не можливо, а тому, вказаний шлюб необхідно розірвати.

У судовому засіданні позивач ОСОБА_1. позовні вимоги підтримав, просив їх задовольнити, при цьому давши пояснення аналогічні тим, що викладені у позовній заяві.

Відповідачка у судове засідання не з'явилася, про час та місце судового засідання повідомлялася належним чином. Про причину неявки не повідомила. Суд, на підставі ст.224 п.1 ЦПК України, враховуючи згоду позивача і наявність достатніх даних для вирішення спору, вважає можливим постановити рішення при заочному розгляді справи.

Суд, заслухавши пояснення позивача та дослідивши матеріали справи, вважає позов обґрунтованим і таким, що підлягає задоволенню за наступних підстав.

Так, в судовому засіданні встановлено, що між сторонами виникли правовідносини, які регулюються Сімейним Кодексом України.

Згідно свідоцтва про укладення шлюбу НОМЕР_1, виданого Палацом урочистих подій м.Донецька, актовий запис №1281 (а.с.11), позивач уклав шлюб з відповідачкою 06.09.1986 року.

У судовому засіданні також встановлено, що під час шлюбу, між сторонами виникли неприємні стосунки на ґрунті відсутності взаємопорозуміння в родині. З липня 2004 року сторони мешкають окремо, сумісного господарства і кошторису не ведуть. Позивач втратив почуття любові до відповідачки і відтворити його не можливо. За наведених обставин, суд дійшов висновку, що при взаємовідносинах, які виникли між сторонами, збереження шлюбу протирічить інтересам останніх, а тому він підлягає розірванню.

 

Витрати пов'язані зі сплатою державного мита, при видачі свідоцтва про розірвання шлюбу, суд вважає за необхідне стягнути з позивача, оскільки на утриманні відповідачки знаходиться неповнолітня дитина.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст.110, 112 Сімейного Кодексу України, ст.ст.10, 11, 60, 88, 213, 215, 224-226 ЦПК України, суд -

вирішив:

Позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2 "Про розірвання шлюбу" -задовольнити.

Шлюб між ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_2, уродженцем м.Донецька та ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_3, уродженкою м.Макіївка Донецької області, що зареєстрований 06.09.1986 року у Палаці урочистих подій м.Донецька, актовий запис №1281-розірвати.

Стягнути з ОСОБА_1 держмито на користь держави в сумі 17 гривень 00 копійок за видачу свідоцтва про розірвання шлюбу.

ОСОБА_2 від сплати держмита звільнити.

Це заочне рішення може бути переглянуто судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача, поданою протягом 10 днів з дня отримання його копії.

Рішення може бути оскаржене до Апеляційного суду Донецької області через Пролетарський районний суд м. Донецька. Заяву про оскарження рішення суду може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційну скаргу на рішення суду може бути подано протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження, або протягом десяти днів без подання заяви про оскарження.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація