Судове рішення #12216279

НІКОПОЛЬСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД

Дніпропетровської області

м. Нікополь, вул. Шевченко, буд. 201

     СУДОВИЙ НАКАЗ

                                                                                                                справа № 2н-2797/10 р.  

 

18 листопада  2010 року                             м. Нікополь

           Суддя Нікопольського міськрайонного суду Дніпропетровської області  Бабаніна В.А., розглянувши заяву   Нікопольського комунального підприємства «Нікопольтеплоенерго»  до    ОСОБА_1       про видачу судового наказу про стягнення заборгованості за надані послуги,    відповідно до ст. ст. 96, 102, 103, 104 ЦПК України, ст.ст.   11,15,16,509,  525, 526 ЦК України,

                                                           

Н А К А З У Ю:

1. Стягнути з      ОСОБА_1     ІНФОРМАЦІЯ_1     (далі боржник), що мешкає в  АДРЕСА_1, індекс 53200, на користь   Нікопольського комунального підприємства «Нікопольтеплоенерго»   (далі стягувач), яке розташоване за адресою: 53213, м. Нікополь, пр.-т Трубників 12-а, банківські реквізити: розрахунковий рахунок  № 26003060196255 в  Приватбанк м. Нікополь, МФО 305299, код  ОКПО 05472525  заборгованість в сумі  1302  грн.15  коп.( одна тисяча  триста  дві   грн. 15 коп.).

2. Стягнути з боржника на користь стягувача   30 грн. (тридцять грн.)  витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи, що були останнім сплачені при подачі заяви.

3. Стягнути з боржника на користь держави судовий збір у розмірі 25  (двадцять п’ять) грн. 50 коп .

4. Судовий наказ після набрання ним законної сили видати стягувачу.

                           Суддя:                                                                               Бабаніна В.А.

Згідно зі статтею 105 ЦПК  України, боржник має право протягом десяти  днів з дня отримання  копії судового наказу та доданих до неї документів  подати заяву про його скасування.

Заява  про скасування судового наказу розглядається судом протягом десяти  днів з дня  постановлення ухвали про прийняття такої заяви до розгляду у відкритому  судовому засіданні. Неявка осіб, належним чином повідомлених про час і місце розгляду заяви про скасування судового наказу, не перешкоджає розгляду такої заяви.(  ч. 6 ст. 105-1 ЦПК України).

Відповідно до статті 106 ЦПК України у разі ненадходження  від боржника заяви про скасування судового наказу  протягом  трьох днів після закінчення строку на її подання  судовий наказ набирає законної сили і суд видає його стягувачеві для пред’явлення до виконання.

Судовий наказ набрав чинності   „________”_____________________2010 року

Судовий наказ видано стягувачу „________”_____________________2010 року

Строк пред’явлення  судового наказу до виконання ___________________року.

                                  Суддя:                                                         Бабаніна В.А.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація