Справа №1-144/07 p.
ВИРОК
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
24 квітня 2007 року Калуський міськрайонний суд
Івано-Франківської області
в складі: головуючого судді Федика Л.І.
секретаря Федорів Л.В.
з участю прокурора Тичинської У.Р.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м.Калуші кримінальну справу про обвинувачення ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1року народження, уродженки Російської Федерації, жительки мАДРЕСА_1, Івано-Франківської області, освіта середня, вдови, не працюючої, раніше не судимої, громадянки України в пред'явленому обвинуваченні зач.2 ст. 307, ч.1 ст.317 КК України,-
встановив:
підсудна ОСОБА_1., своїми умисними діями, які виразилися в незаконному виготовленні, зберіганні наркотичного засобу з метою збуту за попередньою змовою групою осіб, вчинила злочин передбачений ст. 307 ч.2 КК України.
Також, своїми умисними діями, які виразились в наданні приміщення для - незаконного виготовлення та вживання наркотичних засобів, вчинила злочин передбачений ст. 317 ч.1 КК України.
Злочин вчинено при наступних обставинах.
27.02.2007 року, приблизно в обідній час, ОСОБА_1., перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, знаходилася в квартирі АДРЕСА_1. В цей час на вищевказану адресу зайшов її знайомий Вітя та попросив надати йому кухню квартири з метою незаконного виготовлення та вживання наркотичних засобів, на що ОСОБА_1. погодилася та надала йому кухню для виготовлення та вживання наркотичних засобів, частину з яких він вжив шляхом введення ін'єкцій, а решту наркотичного засобу залишив ОСОБА_1. для подальшого продажу. Того ж дня, приблизно о 18.00 год., почувши запах ацетону та поцікавившись, що виготовляється на квартирі ОСОБА_1., зайшов ОСОБА_2. Подумавши, що ОСОБА_2. має намір придбати наркотичний засіб, ОСОБА_1. взяла кульок з наркотиком та вийшла в під'їзд, де була затримана працівниками міліції.
В судовому засіданні підсудна ОСОБА_1. свою вину у вчиненні злочину визнала повністю та пояснила суду, що злочини вчинено саме при викладених вище обставинах. У скоєному щиросердечно розкаюється, просить суд суворо не карати.
Дослідження фактичних обставин справи було обмежено лише допитом підсудної. Так як підсудна визнала себе винною у вчиненні злочину, не бажає досліджувати в судовому засіданні докази, які були зібрані в процесі досудового слідства, прокурор не заперечує проти цього, а тому суд визнає недоцільним дослідження доказів, які ніким не оспорюються.
Крім визнання вини самою підсудною, її винуватість у вчиненні злочину повністю доведена у судовому засіданні, письмовими показаннями підсудної та свідків, письмовими доказами зібраними по справі, які підсудна не оспорює та вважає їх дослідження в судовому засіданні недоцільним.
Аналізуючи досліджені в судовому засіданні докази в їх сукупності, суд приходить до висновку, що дії ОСОБА_1. слід кваліфікувати за ч.2 ст.307 КК України оскільки вона незаконно виготовляла, зберігала наркотичні засоби з метою збуту за попередньою змовою групою осіб.
Також, дії ОСОБА_1. слід кваліфікувати за ст.317 ч.1 КК України, оскільки вона надала приміщення для незаконного виготовлення та вживання наркотичних засобів.
Призначаючи покарання ОСОБА_1., суд враховує характер та ступінь суспільної небезпеки скоєного, особу винної, вдова, на "Д" обліку не числиться. До пом'якшуючих вину обставин суд враховує, що підсудна повністю визнала вину у вчиненому, щиро розкаюється, активно сприяла розкриттю злочину. Обтяжуючих покарання обставин судом не виявлено.
Враховуючи у сукупності зазначені обставини, які істотно знижують ступінь тяжкості вчиненого злочину, суд приходить до переконання про доцільність застосування відносно підсудної ст.69 КК України й призначення їй більш м'якого покарання, ніж передбаченого законом, а саме, призначити покарання у виді громадських робіт без застосування додаткового покарання у виді конфіскації майна.
На підставі наведеного та керуючись ст.ст.323, 324 КПК України, суд,-
ЗАСУДИВ:
ОСОБА_1визнати винуватою за ст.ст. 307 ч.2, 317 ч.1 КК України та призначити покарання:
· за ст. 307 ч.2 КК України із застосуванням ст.69 КК України - 240 годин громадських робіт без конфіскації майна;
· за ст. 317 ч.1 КК України із застосуванням ст.69 КК України - 200 годин громадських робіт.
На підставі ст.70 КК України, шляхом повного поглинання більш суворого покарання менш суворим, остаточно визначити покарання 240 годин громадських робіт без конфіскації майна.
До вступу вироку в законну силу запобіжний захід засудженій залишиш попередньо обраний - перебування на підписці про невиїзд.
Речові докази : макова солома вагою 235 гр., яка знаходиться на зберіганні в спецкамері УМВС України в Івано-Франківській області - знищити.
Стягнути з ОСОБА_1 165 грн. 24коп. судових витрат за проведення експертизи в користь науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при управлінні МВС України в Івано-Франківській області.
Вирок може бути оскаржено до Івано-Франківського апеляційного суду через Калуський міськрайонний суд протягом 15 діб з часу проголошення.
- Номер: 1-в/145/24/2017
- Опис:
- Тип справи: кримінальне провадження у порядку виконання судових рішень
- Номер справи: 1-144/2007
- Суд: Тиврівський районний суд Вінницької області
- Суддя: Федик Л.І.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 13.02.2017
- Дата етапу: 03.03.2017