Справа №2-1048/2007 p.
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
27 квітня 2007 року Хортицький районний суд
м. Запоріжжя
в складі: головуючого судді - Салтан Л.Г.
при секретарі - Насальскій Г.О.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Запоріжжі цивільну справу за позовом ОСОБА_1до ОСОБА_2про розірвання шлюбу,
ВСТАНОВИВ:
Позивачка ОСОБА_1звернулася в суд з позовом, у якому просить розірвати шлюб з відповідачем ОСОБА_1.
У судовому засіданні позивачка підтримала позовні вимоги в повному обсязі, просить розірвати шлюб з відповідачем, посилаючись на те, що фактично шлюбні відносини між ними припинені з тієї причини, що в родині відсутнє взаєморозуміння в вирішенні життєво-важливих питань, вона не має до відповідача почуття поваги та любові, подальше спільне життя і збереження родини вважає неможливим.
Відповідач ОСОБА_1. у судовому засіданні позовні вимоги не визнав, при цьому пояснив, що заперечує проти розірвання шлюбу з ОСОБА_1.
Судом встановлено, що сторони перебувають у першому в шлюбі, зареєстрованому 10.06.2000 року у відділі ЗАГС м.Запоріжжя, актовий запис № 3355626. Від шлюбу мають неповнолітнього сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1року народження, який проживає з позивачкою.
Шлюбні відносини між сторонами припинені з січня 2007 року, оскільки в сім'ї відсутнє взаєморозуміння, різноманітні погляди на сімейне життя, почуття любові і поваги. При ухваленні призначення справи до розгляду, сторонам надавалася можливість примирення, однак, оскільки позивачка з січня 2007 року фактично створила іншу сім'ю та перебуває у шлюбних відносинах з іншим чоловіком, примирення між ними неможливо.
Суд вважає, що позов обгрунтований і підлягає задоволенню, оскільки подальше спільне життя сторін і збереження шлюбу суперечить їх інтересам.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 57, 60, 208, 213, 215 ЦПК України, стт ст. 105, 109, 112 Сімейного кодексу України, суд -
ВИРІШИВ:
Позов задовольнити.
Розірвати шлюб між ОСОБА_1та ОСОБА_1, зареєстрований 10.06.2000 року у відділі реєстрації актів громадянського стану міської Ради міста Запоріжжя, актовий запис № 282.
При оформленні розірвання шлюбу в органах РАГСа стягнути з ОСОБА_1держмито в доход держави в розмірі 17 грн., ОСОБА_1. - від витрат звільнити.
Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до Апеляційного суду Запорізької області через Хортицький районний суд м. Запоріжжя шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги, або в порядку ч. 4 ст. 295 ЦПК України.
Суддя:
- Номер: 22-ц/772/283/2017
- Опис: за позовом Якобенчука Юрія Степановича до Дранської сільської ради Тульчинського району Вінницької області про визнання права власності на спадкове майно
- Тип справи: на цивільну справу за апеляційною скаргою (а)
- Номер справи: 2-1048/2007
- Суд: Апеляційний суд Вінницької області
- Суддя: Салтан Л.Г.
- Результати справи:
- Етап діла: Відмовлено у відкритті провадження: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 26.12.2016
- Дата етапу: 26.01.2017
- Номер: 2-р/148/1/17
- Опис:
- Тип справи: на заяву у цивільних справах (2-сз, 2-р, 2-во, 2-др, 2-зз,2-і)
- Номер справи: 2-1048/2007
- Суд: Тульчинський районний суд Вінницької області
- Суддя: Салтан Л.Г.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 27.03.2017
- Дата етапу: 21.06.2017