Справа № 3-1107
2010 рік
П о с т а н о в а
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
01 грудня 2010 року смт. Березанка
Суддя Березанського районного суду Миколаївської області Гапоненко Н.О., при секретарі Потриваєвій М.А., розглянувши в судовому засіданні матеріали, які надійшли від Березанського РВ УМВС України в Миколаївській області, про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженку с. Попільне Березанського району Миколаївської області, громадянку України, освіта середня, заміжньої, утриманців не має, не працюючої, працездатної, жительки АДРЕСА_1
за ст. 205 КУпАП,-
в с т а н о в и л а :
З протоколу серії МИ № 792125 від 29.11.2010 року про адміністративне правопорушення вбачається, що ОСОБА_1 допустила проживання в своєму будинку в с. Попільне Березанського району Миколаївської області з липня 2006 року без реєстрації громадянина Російської Федерації ОСОБА_2, чим порушила вимоги п.5 Постанови КМУ «Про правила в’їзду в Україну іноземців та осіб без громадянства, їх виїзду з України і транзитного проїзду через її територію» за № 1074/95 р.
В судовому засіданні ОСОБА_1 свою вину визнала, суду пояснила, що ОСОБА_2 з липня 2006 року проживає в її домоволодінні в с. Попільне Березанського району Миколаївської області без реєстрації.
Крім визнання вини ОСОБА_1, її вина підтверджується сукупністю даних протоколу про адміністративне правопорушення від 29.11.2010 р. (а.с.1), поясненнями ОСОБА_1 на окремому аркуші від 29.11.2010 р. (а.с.2).
В діях ОСОБА_1 вбачається склад адміністративного правопорушення, передбаченого ст.205 КУпАП.
Обставиною, що пом’якшує відповідальність, є щире каяття особи, що притягується до адміністративної відповідальності, вчинення правопорушення вперше.
Обставин, що обтяжують відповідальність за адміністративне правопорушення в судовому засіданні не встановлено.
Враховуючи викладене, керуючись ст.ст.252, 280, 283, п.1 ст. 284 КУпАП,-
П О С Т А Н О В И Л А :
ОСОБА_1 визнати винною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 205 КУпАП, та піддати її адміністративному стягненню у виді попередження.
Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду Миколаївської області через Березанський районний суд Миколаївської області особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора.
Суддя
- Номер: 3/2407/3772/11
- Опис: керування транспортного засобу в стані алкогольного сп"яніння
- Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
- Номер справи: 3-1107
- Суд: Новоселицький районний суд Чернівецької області
- Суддя: Гапоненко Наталія Олександрівна
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено до судового розгляду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 02.12.2011
- Дата етапу: 24.12.2011