Судове рішення #12230516

                                                     

                                                                                                                      Справа № 3-792/2010р.

                                                              П О С Т А Н О В А                  

                                                         ІМЕНЕМ      УКРАЇНИ

       17 листопада 2010 р.                                                                     м. Звенигородка

Суддя Звенигородського районного суду Черкаської області Гончаренко Т.В. розглянувши матеріали, які надійшли від Головного  державного управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Черкаській області про притягнення до адміністративної відповідальності:

 гр. ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця та жителя АДРЕСА_1, тимчасово не працюючого,

за ст.88-1 ч. 1 Кодексу України про адміністративні правопорушення,

                                                       В С Т А Н О В И Л А:

       Гр.ОСОБА_1 24.10.2010 року о 10 годині 10 хвилин на ринку в місті Звенигородка здійснював незаконну реалізацію свіжевиловленої риби карась у кількості 20 (двадцять) штук, вагою три кілограми без документів, які підтверджують законність її придбання та сертифікату якості, чим порушив п.4 ст.3.14 Правил любительського та спортивного рибальства. Тобто вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ст.88-1 ч. 1 КУпАП – порушення порядку придбання чи збуту об'єктів тваринного світу.  

       Гр.ОСОБА_1 вину у вчиненні адміністративного правопорушення визнав повністю і пояснив, що дійсно 24.10.2010 року о 10 годині 10 хвилин на ринку в м. Звенигородка здійснював незаконний продаж риби карась у кількості 20 шт.

       Вивчивши матеріали справи, вислухавши пояснення особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, суддя вважає, що гр. ОСОБА_1 необхідно визнати винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 88-1 КУпАП - порушення порядку придбання чи збуту об'єктів тваринного світу.

Вина гр.ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.88-1 КУпАП доведена протоколом про адміністративне правопорушення № 025230 від 24.10.2010 року, поясненнями ОСОБА_1, даними під час складання вказаного протоколу та в суді під час розгляду справи.

При накладенні адміністративного стягнення слід врахувати характер вчиненого правопорушення, особу порушника, обставини, що пом’якшують та обтяжують відповідальність.

До адміністративної відповідальності гр.ОСОБА_1 притягається вперше, на утриманні має малолітню дочку ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2 року  (а.с. 7).

Обставини, що пом’якшують відповідальність – щире каяття, обставин, що обтяжують відповідальність не встановлено.

          Згідно розписки вказана риба була передана на зберігання правопорушнику ОСОБА_1 (а.с.2).

      Враховуючи вимоги ст.33 КпАП України суддя приходить до висновку про необхідність накладення на особу, що притягується до адміністративної відповідальності стягнення, достатнього для його  виховання, а саме – штрафу в розмірі трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

     На підставі викладеного, керуючись ст.ст.33, 88-1 ч.1, 251, 258, 280, 284, 294 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -

                                                   П О С Т А Н О В И Л А:

Визнати винним гр. ОСОБА_1  у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст.88-1 КУпАП та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 51  ( п*ятдесят однієї  ) гривні без конфіскації свіжевиловленої риби.  

      Залишити ОСОБА_1 вилучену та передану йому на зберігання рибу.

      Копію постанови направити протягом трьох днів гр.ОСОБА_1, Головному державному управлінню охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Черкаській області.

Постанова судді у справі про адміністративне правопорушення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора, за винятком постанов про застосування стягнення, передбаченого ст. 32 КУпАП, а також постанов, прийнятих за результатами розгляду справ про адміністративні правопорушення, передбачені статтею 185-3 цього Кодексу.

Постанова судді в справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником, або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.

Апеляційна скарга, протест прокурора можуть бути подані Апеляційному суду Черкаської області через Звенигородський районний суд.

                 

           Суддя    

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація