Справа № 1-220/2007р.
ВИРОК
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
17 квітня 2007 року Крюківськии районний суд М.Кременчука Полтавської області в складі :
головуючого судді - Якимець Т.Є.
при секретарі - Пестовій 0.0.
з участю прокурора - Рябих С.В. розглянувши у відкритому судовому засіданні в М.Кременчуці кримінальну справу за обвинуваченням:
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1року народження, уродженця
М.Кременчука, українця, громадянина України, освіта середня, не одруженого , не працює, мешкає: м.АДРЕСА_1, не судимого, в скоєнні злочину, передбаченого ч.І ст.296 КК України,
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1. 14.12.2006 року близько 22 год. ЗО хв. по вул.Новочервоноармійській в М.Кременчуці в барі "Василь", перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, грубо порушуючи громадський порядок, з мотивів явної неповаги до суспільства, з особливою зухвалістю, висловлювався в присутності громадян нецензурною лайкою, на зауваження не реагував. Після чого поїхав додому, взяв сокиру, повернувся в бар "Василь" , де безпричинно з хуліганських мотивів, нанісши удари сокирою по столу, пошкодив майно ОСОБА_2., а саме: стіл для відвідувачів вартістю 400 грн., та припинив нормальну роботу бару, завдавши матеріального збитку на суму 200 грн. .
Допитаний в судовому засіданні підсудній ОСОБА_1. винним визнав себе повністю, дав пояснення, що дійсно 14.12.2006 року в вечерній час перебував в барі „Василь", вживав спиртні напої, висловлювався нецензурно, на зауваження відреагував тим, що поїхав додому, взяв сокиру, повернувшись, наніс удар сокирою по столу, пошкодивши його. Дійсно своїми діями припинив нормальну роботу бару. Шкоду в розмірі 600грн. згоден відшкодувати.
Вина підсуднього підтверджується його особистими поясненнями в істинності та добровільності яких сумнівів у суда не виникає, і суд вважає вину підсуднього доведеною.
Дії підсуднього вірно кваліфіковані за ч.І ст.296 КК України, оскільки він , перебуваючи в нетверезому стані, висловлювався нецезурно, на зауваження не реагував, з мотивів явної неповаги до суспільства , з особливою зухвалістю грубо порушив громадський порядок , при цьому пошкодив сокирою майно ОСОБА_2., та завдав їй матеріальну шкоду на суму 600 грн..
Вирішуючи питання про міру покарання, суд враховує ступінь тяжкості скоєного злочину, задовільну характеристику особи підсуднього за місцем мешкання, що він не судимий, щиро кається в скоєному, - як обставини, які пом'якшують покарання, і вважає необхідним та достатнім для його виправлення та попередження нових злочинів призначити йому міру покарання у вигляді обмеження волі з приміненням ст. 75 КК України, оскільки його виправлення можливе без відбування покарання.
Заявлений по справі цивільний позов суд вважає за необхідне задовольнити.
Речові докази по справі суд вважає за необхідне знищити.
2
Керуючись ст.ст 323, 324 КПК України, суд, -
ЗАСУДИВ :
ОСОБА_1 визнати винним і призначити покарання за ч.І ст. 296 КК України у вигляді 1 року обмеження волі.
Відповідно до ст.75 КК України засудженого від відбування покарання звільнити з іспитовим строком випробування 1 (один) рік.
Зобов"язати засудженого повідомляти органи кримінально - виконавчої системи про зміну місця проживання, роботи, періодично з'являтися для реєстрації в органи кримінально - виконавчої системи.
Міру запобіжного заходу до набрання вироком чинної сили залишити попередню - підписку про невиїзд.
Стягнути з засудженого ОСОБА_1 на користь ОСОБА_2 в рахунок відшкодування матеріальної шкоди 600грн.00коп..
Речовий доказ: сокиру (а.с.37) - знищити.
На вирок може бути подана апеляція до апеляційного суду Полтавської області протягом 15 діб з моменту його проголошення.
СУДДЯ: