Судове рішення #12243382

Справа № 2-2217\2010р .

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

     26 листопада 2010 року Прилуцький міськрайонний суд Чернігівської області в складі:

    головуючого судді                                               Білокур В.І.

    при секретарі                                                        Сірій І.В..

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м. Прилуки  справу за позовом  ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про поділ житлового будинку, який являється спільною частковою власністю, -

В С Т А Н О В И В:

Позивачка звернулася до суду з позовною заявою в якій просила суд, виділити їй в натурі відповідно до її ј частки в праві спільної часткової власності на житловий будинок з господарсько-побутовими будівлями та спорудами АДРЕСА_1 - приміщення: жилу кімнату 1-4 площею 17,4 кв.м. та жилу кімнату 1-5 площею 9,4 кв.м., що відповідає загальній площі 26,8 кв.м, ј частку літньої кухні Б-1, сараїв б-1, б*-1 ,В-1 та ј частину огорожі. Залишити відповідачу ОСОБА_2, в натурі відповідно до його ѕ частки в праві спільної часткової власності на житловий будинок з господарсько - побутовими будівлями та спорудами АДРЕСА_1 наступні приміщення: сіни 1-1 площею 9,0 кв.м., кімнату 1-7 площею 12,5 кв.м., коридор 1-8 площею 8,1 кв.м., кладову 1-9 площею 3,8 кв.м., ванну 1-10 площею 3,9 кв.м., що відповідає загальній площі 70,2 кв.м. ѕ частки літньої кухні Б-1, сараїв б-1, б*-1, В-1 та ѕ частин огорожі.  

В  судовому засіданні  позивачка   надала   суду заяву та просила  справу  залишити без розгляду та повернути судовий збір.

Вивчивши матеріали справи, заслухавши пояснення сторін, суд вважає, позовну  заяву   ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про поділ житлового будинку, який являється спільною частковою власністю -   залишити без розгляду.

 

Тому, керуючись ст.  207 ч1 п.5, 83 ч.1 п.5    ЦПК України, суд  –

У Х В А Л И В:

Справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про поділ житлового будинку, який являється спільною частковою власністю -  залишити без розгляду.

Зобов”язати Прилуцьке відділення ГУДКУ в Чернігівській області  повернути ОСОБА_1 сплачений нею судовий збір в сумі 284 грн.29 коп., за квитанцією  № 184/197  від 21 жовтня 2010 року.

Ухвала може бути оскаржена до Чернігівського апеляційного суду через Прилуцький міськрайонний суд шляхом подання апеляційної скарги протягом 5 днів з дня її проголошення

 

     Головуючий суддя                                                           Білокур В.І.

  • Номер: 22-ц/813/3857/20
  • Опис: АТ «Райффайзен Банк Аваль» - Єжеленко О.П., Єжеленко Н.В. про стягнення заборгованості (заява АТ «Райффайзен Банк Аваль» про здійснення процесуального правонаступництва відносно позивача - залучення до справи ТОВ «ФК «Форінт») 2т.
  • Тип справи: на цивільну справу за апеляційною скаргою (а)
  • Номер справи: 2-2217/2010
  • Суд: Одеський апеляційний суд
  • Суддя: Білокур Віктор Іванович
  • Результати справи: Постановлено ухвалу про відхилення апеляційної скарги і залишення ухвали без змін
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 03.09.2019
  • Дата етапу: 21.01.2020
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація