Справа №2-15/2007 p.
УХВАЛА
27 квітня 2007 року , Хорольський районний суд Полтавської області
в складі головуючого - судді Миркушіної Н.С.
при секретарі - Пойда Т.М., розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Хоролі справу за позовом ОСОБА_1до ОСОБА_2про розірвання шлюбу,
ВСТАНОВИВ:
Позивачка ОСОБА_1. звернулася в суд з позовом до ОСОБА_2про розірвання шлюбу.
В позовній заявьвказувала, що з відповідачем перебуває з 18 жовтня 2002 року в шлюбі, який був зареєстрований у центральному відділі реєстрації шлюбів м.Києва з державним Центром розвитку сім'ї. її дошлюбне прізвище - ІНФОРМАЦІЯ_1, після укладення шлюбу їй було присвоєно прізвище ІНФОРМАЦІЯ_1.
Від спільного подружнього життя вони з відповідачем мають двох неповнолітніх дітей : сина, ОСОБА_3, 2003 року народження, сина, ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2року народження.
Спільне життя з відповідачем не склалося по тій причині, що в сім'ї почали виникати сварки, вони перестали розуміти один одного, між ними склалися негативні стосунки. Кожний із них має свої погляди на життя. Відповідач проживає окремо. Між ними припинені шлюбні відносини , загальне господарство не ведеться. В сім'ю повертатися позивачка не має наміру. Питання про розподіл майна, що відноситься до спільної сумісної власності подружжя, позивачка вирішуватиме в окремому позові до суду.
Позивачка вказувала, що за таких обставин збереження їхньої з відповідачем сім'ї і подальше спільне проживання з відповідачем неможливе, їхня сім'я розпалася, а тому поновлення подружнього життя виключається.
Позивачка просила шлюб між нею і відповідачем розірвати.
Ухвалою суду від 21 грудня 2006 року сторонам було надано строк для примирення терміном чотири місяці. По закінченню вказано терміну позивачка, будучи двічі належним чином повідомлена про час і місце судового засідання , не з'явилася в судове засідання і не повідомила про причини неявки, а також від неї не надійшла заява про розгляд справи за її відсутності, а тому відповідно до п. 3 ч.1 ст. 207 ЦПК України суд приходить до висновку , що заяву позивачки ОСОБА_1.слід залишити без розгляду.
На підставі викладеного, керуючись п.3 ч.1 ст.207 ЦПК України,суд
УХВАЛИВ:
Залишити без розгляду позовну заяву ОСОБА_1до ОСОБА_2про розірвання шлюбу в зв'язку із повторною неявкою позивача в судове засідання.
На ухвалу суду може бути подано заяву про її апеляційне оскарження до апеляційного суду Полтавської області протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали . Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.