Судове рішення #1226956
Справа № 2-199/2007 p

Справа № 2-199/2007 p.

ЗАОЧНЕ   РІШЕННЯ

 ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

 

24 квітня 2007 року                              Хорольський районний суд Полтавської області

в складі головуючого - судді Миркушіної Н.С.

при секретарі - Пойда Т.М., розглянувши у   відкритому судовому засіданні в залі суду   в м. Хоролі   справу   за позовом   ОСОБА_1до ОСОБА_4про розірвання шлюбу;

ВСТАНОВИВ:

 

Позивачка ОСОБА_1. звернулася в суд з позовом до ОСОБА_2. про розірвання шлюбу.

В позовній заяві вказувала, що з відповідачем перебуває з 24.01.1998 року в шлюбі, який був зареєстрований у відділі РАГС Хорольської райдержадміністрації Полтавської області, актовий запис № 4. Від шлюбу вони мають одну неповнолітню дитину - дочку ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1року народження.

Спільне подружнє життя з відповідачем не склалось по тій причині, що в сім'ї почали виникати сварки, вони перестали розуміти одне одного, між ними склалися негативні стосунки, кожен з них має свої погляди на життя. Неповнолітня дитина проживатиме разом з нею.

Позивачка просила шлюб між нею і відповідачем розірвати.

Ухвалою суду від 19 лютого 2007 року сторонам було надано строк для примирення тривалістю один місяць.

Позивачка в судовому засіданні позов підтримала, просила шлюб між нею і відповідачем розірвати, показала, що за наданий їм з відповідачем строк для примирення вони не помирилися , збереження сім'ї і подальше спільне проживання з відповідачем вважає неможливими , поновлювати подружні стосунки не бажає.

Відповідач в судове засідання не з'явився , хоча був двічі належним чином повідомлений про час і місце слухання справи, що підтверджується поштовими повідомленнями, і від нього не надійшло повідомлення про причини неявки, тому на підставі ст. 224 ЦПК України суд може ухвалити заочне рішення на підставі наявних у справі доказів, проти чого позивачка не заперечує.

Суд приходить до висновку, що позов підлягає задоволенню, оскільки судом встановлено, що подальше спільне проживання та відновлення сім'ї не можливе і шлюб між ОСОБА_1. та ОСОБА_2. слід розірвати.

Витрати по сплаті державного мита слід покласти на обидві сторонни.

Керуючись ст. ст.10, 60, 212, 213, 215, 224-229 ЦПК України, згідно ст. ст.104, 105,110 СК України, суд

РІШИВ:

 

Шлюб між ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_2року народження, та ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_3року народження, зареєстрований у відділі РАГС Хорольської райдержадміністрації Полтавської області по актовому запису за № 4., - розірвати.

При реєстрації розірвання шлюбу в органах РАЦС стягнути на прибуток держави державне мито з ОСОБА_4в сумі 8 грн. 50 коп, з ОСОБА_1- в сумі 8 грн. 50 коп.

Відповідно до ст. 228 ЦПК України заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача, яка може бути подана протягом десяти днів з дня отримання його копії.

Протягом десяти днів з дня проголошення рішення суду може бути подана заява про його апеляційне оскарження в судову палату по цивільних справах апеляційного суду Полтавської області через Хорольський районний суд. Протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження на рішення суду подається апеляційна скарга.  

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація