Судове рішення #12272558

3-9754/09

ПОСТАНОВА

27 серпня 2009 року суддя Шевченківського районного суду м. Києва Осіпова Л.О., розглянувши справу про адміністратьивне правопорушення за ч. 1 cm, 130 КУпАП щодо

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, не працюючого, проживаючого за адресою: АДРЕСА_1,

встановила:

28.06.2009 року о 07 год. 00 хв., ОСОБА_1, рухаючись по вул. Алуштинській в м. Судак, керував автомобілем «Фольцваген» д.н. НОМЕР_1 з ознаками алкогольного сп’яніння, від проходження, на вимогу працівника міліції, медичного огляду на стан сп’яніння у встановленому порядку, відмовився, чим порушив п. 2.5 Правил дорожнього руху.

ОСОБА_1 до суду не з ‘явився, про місце, дату та час розгляду справи повідомлявся належним чином.

Вина ОСОБА_1 підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення, поясненнями ОСОБА_1 та понятих ОСОБА_2, ОСОБА_3

Враховуючи характер вчиненого правопорушення, особу порушника, керуючись cт. 33, ч. 1 cт. 130 КУпАП,

постановила:

ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 1 cт. 130 КУпАП та застосувати до нього адміністративне стягнення у виді позбавлення права керування транспортними засобами строком на один рік.

Постанова може бути оскаржена протягом десяти днів з дня її винесення до Апеляційного суду м. Києва через Шевченківський районний суд м. Києва.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація