Судове рішення #12278070

ПОСТАНОВА  

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ  

  03 грудня 2010 року                                                                         смт. Тростянець  

Суддя Тростянецького районного суду Капуш С.І. розглянувши в порядку скороченого провадження адміністративну справу за позовом  ОСОБА_1 до  Управління Пенсійного фонду України у Тростянецькому районі Вінницької області про визнання дій неправомірними та зобов’язання вчинити дії,-    

ВСТАНОВИВ:  

ОСОБА_1 звернулася до суду з позовом до Управління Пенсійного фонду України у Тростянецькому районі Вінницької області про визнання дій неправомірними та зобов’язання вчинити дії, зазначивши, що являється дитиною війни, перебуває на обліку у відповідача та одержує пенсію, однак відповідач не в повному обсязі реалізує її право на одержання пенсії в розмірі, передбаченому ст. 6 Закону України «Про соціальний захист дітей війни», в силу чого, позивач просить визнати дії відповідача щодо нарахування його пенсії в розмірі меншому ніж передбачений ст. 6 Закону України «Про соціальний захист дітей війни» за останні шість місяців, що передують зверненню до суду - неправомірними та зобов’язати Управління пенсійного фонду України в Тростянецькому районі Вінницької області привести у відповідність розмір пенсії згідно ст. 6 Закону України ?ро соціальний захист дітей війни”,  збільшивши її розмір на   30 відсотків мінімальної пенсії за віком, застосувавши показник мінімальної пенсії за віком, передбачений   ч. 1 ст. 28 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», здійснивши виплату не донарахованих сум пенсії з врахування проведених виплат починаючи з 19. 05.2010 року.  

В своєму запереченні на позовну заяву відповідач зазначає, що в силу проведених змін ст. 6 Закону України «Про соціальний захист дітей війни», на думку відповідача, відсутній законодавчо врегульований механізм щодо здійснення виплат згідно норми ст. 6 згаданого Закону і відповідач не має законних підстав для проведення даних виплат.  

Оцінивши повідомлені позивачем та відповідачем обставини, суд вважає, що позовні вимоги підлягають задоволенню.  

На підставі наведеного, керуючись ст. 6 Закону України «Про соціальний захист дітей війни» в редакції, яка діяла до 01.01.2007 року, рішенням Конституційного Суду України від 09 липня 2007 р. № 6-рп/2007, рішенням Конституційного Суду України від 22 травня 2008 р. № 10-рп/2008,  ст.ст. 158, 159, 160, 161, 162, 163, 183-2 КАСУ, суд, -  

ПОСТАНОВИВ:  

Позов задовольнити.  

Визнати дії  Управління пенсійного фонду України в Тростянецькому районі Вінницької області щодо нарахування     ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, пенсії в розмірі меншому ніж передбачений ст. 6 Закону України «Про соціальний захист дітей війни» в період з 19.05.2010 року по 19.11.2010 року – неправомірними.  

Зобов’язати Управління Пенсійного фонду України в Тростянецькому районі Вінницької області привести у відповідність розмір пенсії ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 згідно ст. 6 Закону України ?ро соціальний захист дітей війни”,  збільшивши її розмір на   30 відсотків мінімальної пенсії за віком, застосувавши показник мінімальної пенсії за віком, передбачений   ч. 1 ст. 28 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», здійснивши виплату не донарахованих сум пенсії з врахування проведених виплат починаючи з 19. 05.2010 року.  

Постанова підлягає негайному виконанню.  

Постанова,  прийнята  у  скороченому   провадженні,   крім випадків її оскарження в апеляційному порядку, є остаточною  

Апеляційна  скарга  на  постанову  суду  першої  інстанції подається протягом  десяти  днів  з  дня  її проголошення до Київського апеляційного адміністративного суду через Тростянецький районний суд Вінницької області з одночасним надісланням копії апеляційної скарги особою, яка її подає,  до суду апеляційної інстанції, у разі прийняття  постанови  у  письмовому  провадженні апеляційна скарга подається  протягом  десяти  днів  з  дня  отримання  копії постанови.  

Строк для  подання  апеляційної  скарги  стороною  або  іншою особою,   яка  брала  участь  у  справі,  обчислюється  з  моменту отримання копії постанови.  

Якщо суб'єкта владних  повноважень  у  випадках  та  порядку, передбачених  частиною  четвертою  статті 167 цього Кодексу,  було повідомлено  про  можливість  отримання   копії   постанови   суду безпосередньо   в   суді,  то  десятиденний  строк  на  апеляційне оскарження постанови суду  обчислюється  з  наступного  дня  після закінчення  п'ятиденного  строку  з  моменту  отримання  суб'єктом владних повноважень повідомлення про  можливість  отримання  копії постанови суду.  

Суддя/підпис/  

Згідно оригіналу.  

Голова Тростянецького районного суду                                                      С.І.Капуш  

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація