Судове рішення #12287438


КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД


                                                                                          Справа №2-а-24/10

                                                                                                    


У Х В А Л А

"23" листопада 2010 р.          м. Київ

Суддя Київського апеляційного адміністративного суду Зайцев М.П., перевіривши матеріали апеляційної скарги ОСОБА_1  на ухвалу Голосіївського районного суду м.Києва від 16 червня 2009 року про прийняття справи до провадження та призначення справи до розгляду  за позовом приватного підприємця  ОСОБА_1  до Варівської сільської ради с. Варівськ Іванківського району Київської області про визнання неправомірною бездіяльності суб’єкта владних повноважень та зобов’язання вчинити дії, -

     В С Т А Н О В И В :

          

Позивач ОСОБА_1. звернулась до Господарського суду Хмельницької області з адміністративним позовом, в якому просила визнати неправомірною бездіяльність суб’єкта владних повноважень Варівської сільської ради с. Варівськ Іванківського району Київської області та зобов’язати вчинити дії.

Ухвалою Господарського суду Хмельницької області від 17 березня 2009 року адміністративну справу направлено на розгляд до  Окружного адміністративного суду м.Києва.

Ухвалою Окружного адміністративного суду м. Києва від 03 квітня 2009 року адміністративну справу передано до Голосіївського районного суду м. Києва за підсудністю.

Ухвалою Голосіївського районного суду м.Києва від 16 червня 2009 року адміністративну справу прийнято до провадження та призначено справу до судового розгляду.

Не погоджуючись із вказаною ухвалою суду, позивач  ОСОБА_1.  подала апеляційну скаргу, в якій просить скасувати ухвалу Голосіївського районного суду м.Києва  про призначення справи  до розгляду № 2-а-2004/09.

Перевіривши  апеляційну скаргу, вважаю, що у відкритті апеляційного провадження по даній апеляційній скарзі належить відмовити з наступних підстав:

Виходячи з положень ч. 1 ст. 185 КАС України, сторони та інші особи, які беруть участь у справі, а також особи, які не брали участі у справі, якщо суд вирішив питання про їхні права, свободи, інтереси чи обов'язки, мають право оскаржити в апеляційному порядку постанови суду першої інстанції повністю або частково, крім випадків встановлених цим Кодексом.

Відповідно до ч.  2 ст. 185 КАС України ухвали суду першої інстанції можуть бути оскаржені в апеляційному порядку окремо від постанови суду повністю або частково у випадках, встановлених цим Кодексом. Заперечення на інші ухвали можуть бути викладені в апеляційній скарзі на постанову суду першої інстанції.

Оскільки оскарження ухвали суду про прийняття до свого провадження справи та призначення справи до судового розгляду не передбачено КАС України,  підстав для відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою  ОСОБА_1.   немає.

Заперечення на вказану ухвалу суду можуть бути викладенні  ОСОБА_1.  в апеляційній скарзі на постанову суду першої інстанції.

У зв’язку з тим, що предметом апеляційного оскарження є судове рішення, яке апеляційному оскарженню не підлягає, ОСОБА_1.  належить відмовити у відкритті апеляційного провадження на підставі ст. 189 КАС України.

Керуючись ст.ст. 109, 185, 187, 189 КАС України, -

    У Х В А Л И В :

Відмовити у відкритті апеляційного провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на ухвалу Голосіївського районного суду м.Києва  від 16 червня  2009 року про призначення до розгляду справи за позовом приватного підприємця  ОСОБА_1  до Варівської сільської ради с. Варівськ Іванківського району Київської області про визнання неправомірною бездіяльності суб’єкта владних повноважень та зобов’язання вчинити дії.

Апеляційну скаргу ОСОБА_1 на ухвалу Голосіївського районного суду м.Києва  від 16 червня 2009 року про призначення справи до розгляду  - повернути ОСОБА_1

 Ухвала може бути оскаржена безпосередньо до Вищого адміністративного суду України в порядок і строки, визначені ст.212 КАС України.



Суддя                                                                                                             Зайцев М.П.







Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація