Судове рішення #12302889

                                                                                                            Справа № 2-8678/2010р.    

Р І Ш Е Н Н Я                                                                                                                                                                                                              І М Е Н Е М   У К Р А Ї Н И

22 жовтня 2010 року  Харцизький міський суд Донецької області у складі:

                головуючої – судді Хомінець І.В.,

                при секретарі – Домолега Н.В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Харцизьку цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,-

В С Т А Н О В И В:

    Позивачка звернулась до суду з позовом до відповідача про розірвання шлюбу посилаючись на те, що з відповідачем перебуває в  зареєстрованому шлюбі з 27 квітня 1991 року,  від шлюбу мають дочку – ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, яка проживає з позивачкою, та на утримання якої відповідач добровільно надає матеріальну допомогу. Подружні відносини припинили з квітня 1998 року, через те, що їхні сімейні стосунки не склались. З того часу проживають окремо, спільного господарства не ведуть. На примирення не згодна, вважає, що сім’я розпалась остаточно. Просить шлюб розірвати.

    Позивачка у судовому засідання не з»явилась, надала суду заяву, в якій просить розглянути праву у її відсутності, позов підтримує у повному обсязі.  

    Відповідач у судове засідання не з»явився по невідомим суду причинам, про день та час розгляду справи повідомлявся належним чином.

Зі згоди позивачки, суд вважає можливим розглянути справу згідно ст..224 ЦПК України, у заочному порядку.  

    Суд вважає позов обґрунтованим та таким, що підлягає  задоволенню.

Судом встановлено, що сторони перебувають у зареєстрованому шлюбі з 27 квітня 1991 р., який зареєстрований у бюро РАЦС м. Капшагай Алма-Атинської області, актовий запис № 128. Від шлюбу мають  дочку ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1.    

Сторони припинили подружні відносини з квітня 1998 року, через те, що між ними не склались сімейні стосунки, з того часу проживають окремо один від одного.  

З’ясувавши фактичні відносини подружжя, які втратили почуття любові та поваги одне до одного, суд вважає встановленим, що подальше спільне життя подружжя та зберігання шлюбу суперечило би інтересам одного з них, що має істотне значення.

    Керуючись ст..ст.110, 112 СК України, ст..ст.10, 11, 14, 60, 88, 174, 213, 215, 224 ЦПК України, суд –

В И Р І Ш И В:

    Шлюб між ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_2, уродженкою Атироуської області та ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_4, уродженцем м. Іловайська Донецької області, зареєстрований 27 квітня 1991 року у Бюро РАЦС м. Капшагай Алма-Атинської області, актовий запис № 128– розірвати.

    Прізвище позивачки залишити «ОСОБА_1».  

            Рішення може бути оскаржене до Апеляційного суду Донецької області через Харцизький міський суд протягом десяти днів з дня його проголошення.

           Заочне рішення може бути переглянуто судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача, поданою протягом десяти днів з дня отримання його копії.

             

Суддя:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація