Судове рішення #12304929

Справа №2-5425/10р.                                      

Р І Ш Е Н Н Я

Іменем  України

15 лютого 2010р. Бабушкінський райсуд м.Дніпропетровська у складі:

головуючого судді - Решетніка М.О.

при секретарі – Медведєвій А.В.  

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Дніпропетровську цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 ?ро розірвання шлюбу”, -

в с т а н о в и в:

Позивачка звернулася в суд з позовом про розірвання шлюбу до відповідача. В обґрунтування заявлених вимог посилається на те, що з 02 вересня 2000 року знаходиться в зареєстрованому шлюбі з відповідачем. Від спільного шлюбу мають неповнолітню дочку – ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1.

Спільне життя з відповідачем не склалося через відсутність взаєморозуміння, розходжень у поглядах на сімейне життя та ведення домашнього господарства, почуття любові та поваги один до одного більше не відчувають.

З 09 серпня 2009 року остаточно припинили подружні відносини, проживають окремо. Подальше спільне життя і збереження родини вважає неможливим. Просить розірвати між ними зареєстрований шлюб.

У судовому засіданні позивачка заявлені вимоги підтримала, просила їх задовольнити. Відповідач в судовому засіданні позов визнав, проти розірвання шлюбу не заперечує.

Заслухавши пояснення сторін, дослідивши матеріали справи, суд вважає що позов, у силу ст.ст.104-107 Сімейного Кодексу України, підлягає задоволенню з наступних підстав.

Як встановлено в судовому засіданні, сторони зареєстрували шлюб 02 вересня 2000 року в Індустріальному відділі РАЦС Дніпропетровського МУЮ Дніпропетровської області , актовий запис №520 (а.с.8).

Від даного шлюбу сторони мають неповнолітню дочку – ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 , що підтверджується свідоцтвом про народження, виданого 10 жовтня 2002 року Індустріальним відділом РАЦС Дніпропетровського МУЮ Дніпропетровської області, актовий запис №813 (а.с.9) .

Сторони припинили подружні  відносини через відсутність взаєморозуміння, розходжень у поглядах на сімейне життя та ведення домашнього господарства, почуття любові та поваги один до одного більше не відчувають.

З 09 серпня 2009 року остаточно припинили подружні відносини, загальне спільне господарство сторони не ведуть, проживають окремо, суперечки про розділ майна не має.

Судом був наданий сторонам строк для примирення у чотири місяці. Як пояснили в судовому засіданні сторони, у встановлений судом строк примирення між ними не відбулося.

При таких обставинах, суд вважає, що причини які, спонукали позивачку наполягати на позові, обґрунтуванні, подальше життя сторін, як подружжя, і збереження родини стали неможливими, тому їх шлюб необхідно розірвати.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 10,11,57,60,213-215,224-226  ЦПК України, суд, –

ВИРІШИВ:

Шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2, зареєстрований 02 вересня 2000 року в Індустріальному відділі РАЦС Дніпропетровського МУЮ Дніпропетровської області , актовий запис №520, у якому є одна неповнолітня дитина  – розірвати.

Органу РАЦС при реєстрації акту розірвання шлюбу стягнути мито на користь держави з ОСОБА_2 в сумі 17грн., звільнити від його сплати ОСОБА_1

Рішення може бути оскаржено шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження протягом 10 днів з дня проголошення рішення та подальшої подачі апеляційної скарги протягом 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження. Або шляхом подачі апеляційної скарги протягом 10 днів з дня проголошення рішення.

Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються апеляційному суду Дніпропетровської області через Бабушкінський районний суд м.Дніпропетровська.

 

Суддя:  

Згідно з оригіналом:

Голова            Бабушкінського

райсуду   м.Дніпропетровська                                                                                       Л.О. Татарчук                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація