Справа № 2-о-90/2007р.
Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
16 листопада 2007 року м. Свалява
Свалявський районний суд Закарпатської області в особі:
головуючого-судді Жиганської Н.М.
при секретарі Гаврош Л.П.
з участю заявниці ОСОБА_1
представника комунального
унітарного підприємства
Свалявське РБТІ Русин В.В.
розглянувши у попередньому судовому засіданні заяву ОСОБА_1 до комунального унітарного підприємства Свалявське РБТІ про встановлення факту, що має юридичне значення, а саме : встановити, що ОСОБА_1 належить свідоцтво про право власності на частину квартири АДРЕСА_1,
В С Т А Н О В И В :
ОСОБА_1 звернулася в суд із заявою до зацікавленої особи комунального унітарного підприємства Свалявське РБТІ про встановлення факту, що має юридичне значення, а саме : встановити, що ОСОБА_1 належить свідоцтво про право власності на частину квартири АДРЕСА_1, посилаючись на те, що у зазначеному документі вона зазначена як “ОСОБА_2”, в той час, коли в паспорті її ім”я ОСОБА_1”.
На цій підставі просить суд винести рішення, яким встановити, що ОСОБА_1 належить свідоцтво про право власності на частину квартири АДРЕСА_1,
В судовому засіданні заявниця заявлені вимоги підтримала та пояснила, що встановлення даного факту їй потрібно для оформлення документів оцінки на квартиру.
Представник комунального унітарного підприємства Свалявське РБТІ в судовому засіданні не заперечує щодо задоволення заявлених вимог.
Заслухавши пояснення сторін, дослідивши матеріали справи, суд дійшов висновку, що заява являється підставною та її слід задовольнити.
Відповідно до ст. 256 ЦПК України - суд розглядає справи про встановлення фактів, від яких залежить виникнення, зміна або припинення особистих чи майнових прав фізичних осіб, якщо законом не визначено іншого порядку їх встановлення, в тому числі ( ст. 2576 ч.1 п.6) належності правовстановлюючих документів особі, прізвище, ім”я, по батькові не збігаються з прізвишем, ім”ям по батькові цієї особи, зазначеним у паспорті.
Поскільки встановлення даного факту заявниці необхідно для використання свого права вільно розпоряджатися належним їй майном, то суд приходить до висновку, що заява являється підставною та її слід задовольнити, поскільки ім”я “ОСОБА_2”, що зазначено в свідоцтві про право власності на частину квартири АДРЕСА_1, зазначено без здійснення перекладу з російської мови, а в паспорті, відповідно, вказаний переклад виконано, що підтверджується також тим, що на ст. 4 паспорту заявниці її ім”я в російському варіанті зазначено “ОСОБА_2”.
На цій підставі заяву слід задовольнити.
Керуючись ст.ст. 256, 259 ЦПК України суд,
Р І Ш И В
Заяву ОСОБА_1 задовольнити.
Встановити, що ОСОБА_1 також належить свідоцтво про право власності на частину квартири АДРЕСА_1.
Апеляційна скарга на рішення суду може бути подана позивачем протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Заява про апеляційне оскарження рішення суду може бути подана протягом десяти днів з дня проголошення рішення суду.
Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається в строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження .
Апеляційна скарга та заява про апеляційне оскарження рішення суду подаються до апеляційного суду Закарпатської області через Свалявський районний суд .
ГОЛОВУЮЧИЙ : Н.М.ЖИГАНСЬКА