Справа №22-ц/4605 2006 р. Головуючий 1 інст. - Плетньов В.В.
Категорія: визнання правочину недійсним Доповідач - Карімова Л.В.
УХВАЛА ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
09 серпня 2006 року суддя судової палати з цивільних справ апеляційного суд Харківської області Карімова Л.В. , перевіривши відповідність апеляційної скарги ОСОБА_1 на ухвалу судді Київського районного суду м. Харкова від 20 липня 2006 року по справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про відшкодування матеріальної та моральної шкоди у зв'язку з визнанням правочину недійсним, -
В СТАНОВИЛА:
Ухвалою судді Київського районного суду м. Харкова від 20 липня 2006 року вищевказана позовна заява ОСОБА_1 повернута на підставі ст. 121 ЦПК України у зв'язку з непідсудністю справи Київському районному суду м. Харкова.
02 серпня 2006 року ОСОБА_1 подала заяву про поновлення строку на апеляційне оскарження зазначеної ухвали суду першої інстанції, посилаючись на те, що строк пропущений з поважних причин.
Вважаю за необхідне для вирішення питання про поновлення процесуального строку призначити клопотання про це до розгляду у судовому засіданні.
Одночасно з клопотанням про поновлення процесуального строку вирішити і питання про відповідність за формою та змістом заяви про апеляційне оскарження і апеляційної скарги вимогам ст. 295 ЦПК України та можливість прийняття апеляційної скарги до розгляду апеляційним судом .
Керуючись ст.ст. 72, 73,297 ЦПК України, суддя
УХВАЛИЛА: Клопотання ОСОБА_1 про поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження ухвали судді Київського районного суду м. Харкова від 20 липня 2006 року призначити до розгляду у судове засідання на 14 год. 20 хв. 15 серпня 2006 року.
Про час та місце розгляду цього питання повідомити осіб, які беруть участь у справі.