Судове рішення #1234218
Копія:

Копія:                                                                            ________________ Справа №2-1914/2007

 

Рішення

 Іменем    України

18 квітня 2007 року Кіровський районний суд міста Кіровограда

у складі: головуючого Драного В.В.

при секретарі                        Фроловій Н.А.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Кіровограді цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання дитини,

ВСТАНОВИВ:

Позивачка звернулася до суду з позовом до відповідача про стягнення аліментів на утримання дитини посилаючись на те, що з вони перебувають у шлюбі, зареєстрованому 21 січня 1995 року у Первомайській сільській раді Кіровського району АР Крим, актовий запис № 6, від якого мають сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1. З відповідачем припинили спільне проживання так, як часто виникали сварки. Відповідач з сім'єю не проживає, допомоги на утримання сина не надає, тому вона просить стягнути з відповідача аліменти на утримання сина в розмірі 1/4 частини заробітку, щомісячно, до досягнення дитиною повноліття.

Позивачка у судовому засіданні позовні вимоги підтримала у повному обсязі, посилаючись на обставини, викладені у позові.

Відповідач не з'явився, про час, день та місце розгляду справи був повідомлений належним чином, про причини неявки суд не повідомив, заперечень проти позову не надав.

Відповідно до ст.224 ЦПК України в разі неявки в судове засідання відповідача , який належним чином повідомлений і від якого не надійшло повідомлення про причини неявки, суд може ухвалити заочне рішення на підставі наявних у справі доказів, якщо позивач не заперечує проти такого вирішення справи.

Приймаючи до уваги викладене суд визнає неявку відповідача без поважних причин, а також: те, що позивачка не заперечує проти ухвалення заочного рішення, суд вважає можливим заочний розгляд справи.

Заслухавши позивачку, дослідивши матеріали справи, суд вважає, що позов обґрунтований та підлягає задоволенню.

 

2

Так, судом встановлено, що сторони зареєстрували шлюб 21 січня 1995 року у Первомаиській сільській раді Кіровського району АР Крим, актовий запис № 6, що підтверджується свідоцтвом про укладення шлюбу (а. с. 3). Від шлюбу мають сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, що підтверджується копією свідоцтва про народження( а. с. 3), відповідач матеріальної допомоги на утримання сина не надає.

Відповідно до ст.180 СК України батьки зобов'язані утримувати дитину до досягнення нею повноліття.

Враховуючи викладене та у відповідності до вимог ст. 181 СК України, суд вважає за можливе стягнути з відповідача на користь позивачки аліменти на утримання неповнолітньої дитини до її повноліття у розмірі 1/4 частини заробітку( доходу).

Керуючись ст.ст. 214, 215 ЦПК України, ст. 180, 183 СК України, суд -

ВИРІШИВ:

Стягнути з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, на користь ОСОБА_1   аліменти на утримання сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, у розмірі 1/4 частини заробітку (доходу), але не менше 30% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, щомісячно, розпочавши стягнення з 16 березня 2007 року і до повноліття сина ОСОБА_3, тобто до ІНФОРМАЦІЯ_3 .

Стягнути з ОСОБА_2 на користь держави судовий збір у сумі 51 гривня, судові витрати на інформаційно-технічне забезпечення судового розгляду справи у сумі 7, 5 грн.

Роз'яснити позивачу, що у відповідності до ст. 232 ЦПК України заочне рішення Кіровського районного суду м. Кіровограда може бути оскаржено до апеляційного суду Кіровоградської області протягом 20 днів після подачі заяви про апеляційне оскарження, яка повинна бути подана протягом десяти днів з дня проголошення рішення.

Роз'яснити відповідачу, що у відповідності до ст. 228 ЦПК України заочне рішення Кіровського районного суду м. Кіровограда може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача, яку він може подати протягом 10 днів з дня отримання його копії.

Суддя    (підпис)

Звірена з оригіналом:

Суддя Кіровського райсуду

м. Кіровограда                                                                                                            Драний В.В.

З ОРИГІНАЛОМ ЗГІДНО

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація