Судове рішення #12363598

 

П О С Т А Н О В А

ІМЕНЕМ  УКРАЇНИ

       22.09.2010р.суддя  Франківського районного суду м.Львова Гулієва М.І., розглянувши справу про адміністративне правопорушення   відносно

                ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, гр-на України,  уродженця м.Пермь, РФ, приватного підприємця,  проживаючого у АДРЕСА_1,  раніше не судимого,

                за ст.124 КпАП  України , -

В С Т А Н О В И В :

       15.05.2010 року   о 14.40 год.  на   вул.Богуна,9  у м.Львові, ОСОБА_2, керуючи автомобілемНОМЕР_1, не виконав вимогу дорожнього знаку «Дати дорогу», внаслідок чого здійснив зіткнення з трамваєм №847 маршруту №1 під керуванням ОСОБА_3

       ОСОБА_2 в судовому засіданні свою вину у наведеному не визнав  та пояснив, що ДТП сталось з вини водія мікроавтобуса»Мерседес»,який припаркував мікроавтобус на проїжджій частині дороги, у зв»язку з чим закривав йому огляд перехрестя.Намагаючись не перешкоджати руху транспорту по вул..Котляревського, він повільно виїхав на перехрестя,де не помітив трамвай.

      Перевіривши матеріали справи, заслухавши пояснення  ОСОБА_2, потерпілої ОСОБА_3, свідка ОСОБА_4, вважаю , що в  діях ОСОБА_2 наявний склад адміністративного правопорушення передбаченого ст. 124   КпАП України, так як він скоїв порушення Правил дорожнього руху, що призвело до пошкодження транспортних засобів.

       Вина ОСОБА_2 у скоєнні правопорушення доведена зібраними по справі доказами-  протоколом про адміністративне правопорушення від 15.05.2010р., схемою місця ДТП , поясненнями  свідка та потерпілої в судовому засіданні та не спростована поясненнями правопорушника.

       Відповідно до п.2.3 ПДР для забезпечення безпеки дорожнього руху кожен водій зобов»язаний бути уважним, стежити за дорожньою обстановкою, відповідно реагувати на її зміну, не створювати своїми діями загрози безпеці дорожнього руху.

           Як зазначено у п.10.1 ПДР, перед  початком руху,перестроюванням чи будь-якою зміною напрямку руху водій повинен переконатись, що це буде безпечним і не створить перешкод чи небезпеки іншим учасникам руху.

           Пунктом 2.1 ПДР передбачено обов»язок водія дати дорогу транспортним засобам, що під»їжджають до нерегульованого перехрестя по головній дорозі.

           Як встановлено в судовому засіданні, вказані вимоги Правил Дорожнього руху не виконано ОСОБА_2

           Відповідно до ст.38 КпАП України адміністративне стягнення  може бути накладено не пізніше як через 3 місяці з дня вчинення правопорушення.

           Статтею 247 п.7 КпАП України передбачено, що провадження в справі про адміністративне правопорушення не може бути розпочато, а розпочате підлягає закриттю в разі закінчення на час розгляду справи строків, передбачених ст..38 КпАП України.

           Оскільки, на момент розгляду справи закінчились строки, передбачені ст.38 КпАП України, вважаю, що адмінстративну справу слід провадженням закрити .

           Керуючись ст.247,283,284 КпАП України,-

                                               П о с т а н о в и в

           Провадження по справі про  адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_2 за ст.124 КпАП України закрити у зв”язку із закінченням на момент розгляду справи строків, передбачених ст.38 КпАП України.

          Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Львівської області протягом 10 днів з дня її винесення.

   

              Суддя                                                                  М.І.Гулієва    

             

     

                                                                                       

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація