Справа №2-о-71/2007р.
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
13 квітня 2007 року Чугуївський міський суд Харківської області у складі: головуючого - судді Слурденко О.І., при секретарі Шиловій І.В. розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м.Чугуєві заяву ОСОБА_1 про встановлення факту належності правовстановлюючого документу, -
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 звернувся до суду з заявою про встановлення факту належності йому Почесної Грамоти Президії Верховної Ради Української РСР у зв'язку з розбіжностями у написанні в його документах прізвища на українській та російській мовах.
В заяві він вказав та пояснив у судовому засіданні, що у його свідоцтві про народження, військовому білеті, трудовій книжці, паспорті та інших документах, його дані на російській мові вказані як: «ОСОБА_1», в паспорті на українській мові його дані вказані також як: «ОСОБА_1», але в Почесній Грамоті Президії Верховної Ради Української РСР, якою він був нагороджений у 1991 році його данні вказані на українській мові як -ОСОБА_2. В наступний час він звернувся до Чугуївського райгоруправління Пенсійного Фонду України за оформленням та призначенням йому надбавки до пенсії за віком, але із-за вказаної помилки не може отримати її. Встановлення цього факту має юридичне значення для нього, оскільки позволяє реалізувати право на отримання надбавки до пенсії за віком.
Представник зацікавленої особи - Чугуївського райгоруправління Пенсійного Фонду до судового засідання не з'явився, про час та місце проведення судового засідання попереджався належним чином, причин своєї неявки суду не надав, тому суд вважає можливим розглянути справу за його відсутністю.
Заслухавши заявника, дослідивши матеріали справи, суд вважає заяву підлягаючою задоволенню з наступних підстав.
Заявник народився 26.02.1950 року в селі Гнилиця Великобурлукського району Харківської області, актовий запис №5 і його прізвище, ім'я та по батькові було записано на російській мові як: «ОСОБА_1». Він у 1970 році отримав військовий білет, а в 1972 році трудову книжку де його данні вказані на російській мові як - «ОСОБА_1». В наступному у 1996 році він отримав паспорт де його прізвище і на українській і на російській мовах було вказано як - ОСОБА_1. Але у 1991 році він був нагороджений Почесною Грамотою Президії Верховної Ради Української РСР за його працю у сільському господарстві, де його прізвище на українській мові вказано як ОСОБА_2. Таким чином, заявник довів належність Почесної Грамоти йому, що підтверджується фактичними обставинами справи, наданими документами та поясненнями осіб.
Встановлення належності правовстановлюючого документу заявнику дійсно має юридичне значення для ОСОБА_1., оскільки позволяє реалізувати право на оформлення та отримання надбавки до пенсії за віком.
Керуючись ст.ст.10,11,209,212-215,256-259 ЦПК України, суд-
ВИРІШИВ:
Встановити факт належності Почесної Грамоти Президії Верховної Ради Української РСР за Указом від 02.08.1991 року за №28951 на ім'я ОСОБА_2 - ОСОБА_1, як одній і той же особі.
Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до судової палати з цивільних справ
апеляційного суду Харківської області шляхом подачі через суд першої інстанції у 10-денний
строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і подачею після цього
протягом 20 днів апеляції з наданням її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч.4 ст.295
ЦПК України.
- Номер: 6/513/50/15
- Опис:
- Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
- Номер справи: 2-о-71/2007
- Суд: Саратський районний суд Одеської області
- Суддя: Слурденко О.І.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 26.11.2015
- Дата етапу: 11.12.2015