Судове рішення #1238057
Справа № 11-296/2007

Справа № 11-296/2007                                    Головуючий у першій інстанції Ковальчук М.В.

Категорія ст.307ч. 2 КК України                    Доповідач у 2 інстанції Велидчук В.М.

УХВАЛА

Іменем  України

24 квітня 2007 року. Колегія суддів судової палати у кримінальних справах апеляційного суду Житомирської області в складі:

головуючого                                       Романов О.В.

суддів                                                  Велидчука В.М., Михайловського В.І.

з участю прокурора                             Селюченко І.І.

засудженого                                        ОСОБА_1

розглянула у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Житомирі кримінальну справу за апеляцією засудженого ОСОБА_1 на вирок Олевського районного суду від 22 лютого 2007 року яким,

ОСОБА_1,   ІНФОРМАЦІЯ_1    року народження,   уродженець   та   мешканець      АДРЕСА_1, непрацюючий , несудимий, засуджений за:

- ст.307ч.2 із застосуванням ст. 69 КК України на 2 роки позбавлення волі з конфіскацією всього особистого майна.

ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2 року народження, уродженець та мешканець АДРЕСА_2, непрацюючий, несудимий, засуджений за: ст.309 ч.1 КК України на 2 роки позбавлення волі.

На підставі ст. 75 КК України, засудженого звільнено від відбування покарання з випробуванням протягом іспитового строку терміном в один рік. Запобіжний захід щодо обох засуджених - підписка про невиїзд. Стягнуто із засуджених, в солідарному порядку 72 грн. 80 коп. витрат на проведення експертиз.

Вирок щодо ОСОБА_2 не оскаржується.

ОСОБА_1 засуджений за те, що він у вересні 2006 року, в с. Обище Коростенського району, незаконно , придбав рослини коноплі , які переніс до свого помешкання, де вказаний наркотичний засіб зберігав.

27 вересня в смт. Олевську, ОСОБА_1. збув 353 грм. коноплі ОСОБА_2, а 28. вересня цього ж року, він збув 22,64 грм. канабісу ОСОБА_3

 

2

В апеляції засудженого ставиться питання про зміну вироку з обранням покарання без позбавлення волі. Посилається засуджений на те, що суд недостатньо врахував обставини справи та дані про його особу, а саме те, що він несудимий, є потерпілий в наслідок аварії на Чорнобильській АЕС, щиро розкаявся та сприяв розкриттю злочину, має захворювання серця та стоїть на обліку в психіатра, на його утриманні знаходиться хвора бабушка.

Заслухавши доповідача, міркування прокурора про залишення апеляції без задоволення, перевіривши справу та обговоривши доводи апеляції, колегія суддів визнала, що апеляція задоволенню не підлягає з таких підстав.

Висновки суду про винність ОСОБА_1, у вчиненні злочину за, який його засуджено, відповідають фактичним обставинам справи і ніким не оспорюються.

При обранні покарання засудженому, суд врахував ступінь небезпечності вчиненого злочину , дані про особу засудженого, яка характеризується посередньо, схильна до вчинення правопорушень, та ті обставини на які посилається засуджений і обрав йому покарання відповідно до вимог ст. 65 КК України.

З врахуванням зазначеного, підстав для задоволення апеляції, немає.

Керуючись ст.ст.365, 366 КПК України, колегія суддів, -

Ухвалила:

Апеляцію засудженого ОСОБА_1 залишити без задоволення, а вирок Олевського районного суду Житомирської області від 28 лютого 2007 року щодо нього , без зміни.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація