Справа №3-2997/2010
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
30 листопада 2010 року м.Суми
Суддя Зарічного районного суду м. Суми В.Г.Костенко, розглянувши матеріали, які надійшли від Державної податкової інспекції в м. Суми про притягнення до адміністративної відповідальності, ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, працюючого фізичною особою підприємцем, проживає за адресою: АДРЕСА_1
за ч. 1 ст. 155-1 КпАП України,
В С Т А Н О В И В :
18.11.2010 року ОСОБА_1 в магазині, розташованому за адресою: АДРЕСА_2 не облікував у встановленому законом порядку товар на загальну суму 1111 грн. 50 коп.; при реалізації товару різних найменувань розрахункові операції проводив без використання режиму попереднього програмування найменування товару. Таким чином, ОСОБА_1 порушив п.п. 11, 12 ст. 3 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі» та скоїла правопорушення передбачене ч. 1 ст. 155-1 КУпАП.
В суд, особа, що притягується до відповідальності не з’явилась, про час розгляду справи повідомлена належним чином.
Вина підтверджується матеріалами справи.
Враховуючи характер скоєного правопорушення, особу, що притягується до адміністративної відповідальності, вважаю за необхідне притягнути ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу .
Керуючись ч. 1 ст. 155-1, 284 КпАП України, –
П О С Т А Н О В И В :
Накласти на ОСОБА_1 штраф на користь держави в сумі 40 гривень 00 копійки.
Постанова може бути оскаржена в 10-денний строк до апеляційного суду Сумської області через Зарічний районний суд м. Суми, з дня її винесення.
Суддя