Судове рішення #12392334

                                                                                                                                № 3-6372/10

ПОСТАНОВА

09.11.2010р.                                                                                                                   м. Вінниця                      

   

    Суддя Ленінського районного суду м. Вінниці Борисюк І.Е., розглянувши матеріали, які надійшли від ДПІ у м. Вінниці про притягнення до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 155-1 КУпАП ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, працюючу адміністратором у ПП ОСОБА_2, проживаючу за адресою: АДРЕСА_1, -

        ВСТАНОВИВ:

13.10.2010р. головним державним податковим ревізор-інспектором ДПІ у м. Вінниці Дзюбою В.Л. складено протокол про адміністративне правопорушення за ч.1 ст. 155-1   КУпАП відносно ОСОБА_1 протоколі зазначено, що по акту перевірки від 04.10.2010р. при перевірці ПП ОСОБА_2,   що за адресою: АДРЕСА_2 встановлено: не забезпечено зберігання в книзі облік Z звіту №0569 за 15.06.10р. відсутня у книзі обліку розрахункових операцій. В протоколі міститься відмітка про те, що ОСОБА_1 відмовилась від надання пояснень.

В судове засідання ОСОБА_1 не з’явилася, про час та місце розгляду справи повідомлялася.

Оглянувши матеріали справи, суд дійшов до переконання в тому, що вина ОСОБА_1 у скоєнні правопорушення передбаченого ч.1 ст.155-1 КУпАП підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення від 13.10.2010р., актом перевірки від 04.10.2010р..

 Враховуючи наведене, керуючись  ч. 1 ст. 155-1, ст. ст. 283, 284 КУпАП , -

ПОСТАНОВИВ:

Визнати винною ОСОБА_1 у скоєнні правопорушення передбаченого  ч. 1 ст. 155-1 КУпАП та накласти адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 85 грн..

Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Вінницької області протягом десяти днів з дня її винесення.

Суддя:

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація