№ 3-7105/10
ПОСТАНОВА
03.12.2010 р. м. Вінниця
Суддя Ленінського районного суду м. Вінниці Борисюк І.Е., розглянувши матеріали, які надійшли від Ленінського РВ ВМУ ГУМВС України у Вінницькій області про притягнення до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 173-2 КУпАП ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, непрацюючого, проживаючого та зареєстрованого за адресою: АДРЕСА_1
ВСТАНОВИВ:
02.12.2010 р. ДІМ Ленінського РВ ВМУ ГУМВС України у Вінницькій області ст. лейтенантом міліції Козюком О.В. складено протокол про адміністративне правопорушення передбачене ч. 1 ст. 173-2 КУпАП, відносно громадянина ОСОБА_1, який 02.12.2010 р. о 23 год. 45 хв. по місцю свого проживання вчинив сімейну сварку та бійку, чим своїми діями вчинив насильство в сім’ї.
В судовому засіданні ОСОБА_1 свою вину у вчиненому визнав.
Заслухавши пояснення ОСОБА_1, оглянувши матеріали справи, суд дійшов до переконання в тому, що останній винний у скоєнні правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 173-2 КУпАП, що підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення, протоколом усної заяви (повідомлення) про злочин ОСОБА_3 та її поясненнями, поясненнями ОСОБА_1 в судовому засіданні.
При визначенні виду адміністративного стягнення, суд враховує обставини скоєного правопорушення, які відображені в поясненнях ОСОБА_3, особу ОСОБА_1, його відношення до вчиненого. За наведених обставин, суд приходить до переконання в тому, що на ОСОБА_1 слід накласти адміністративне стягнення за ч.1 ст.173-2 КУпАП у вигляді адміністративного арешту строком на дві доби.
Керуючись ч.1 ст.173-2, ст. ст. 283, 284 КУпАП, -
ПОСТАНОВИВ:
Визнати винним ОСОБА_1 у скоєнні правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 173-2 КУпАП та накласти адміністративне стягнення у вигляді адміністративного штрафу в розмірі 51 грн.
Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Вінницької області протягом десяти днів з дня її винесення.
Суддя: