№ 3-7110/10
ПОСТАНОВА
03.12.2010 р. м. Вінниця
Суддя Ленінського районного суду м. Вінниці Борисюк І.Е., розглянувши матеріали, які надійшли від Ленінського РВ ВМУ ГУМВС України у Вінницькій області про притягнення до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 185 КУпАП ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, непрацюючого, зареєстрованого та проживаючого за адресою: АДРЕСА_1, -
ВСТАНОВИВ:
03.12.2010 р. ДІМ Ленінського РВ ВМУ ГУМВС України у Вінницькій області Козюком О.В. складено протокол про адміністративне правопорушення передбачене ч. 1 ст. 185 КУпАП, відносно гр. ОСОБА_1, який 03.12.2010 р. о 01 год. 35 хв. на зупинці 600-річчя в м. Вінниці намагався вчинити бійку, висловлювався брутальною лайкою на зауваження не реагував, вів себе зухвало, погрожував звільненням з ОВС, своїми діями вчинив злісну непокору законним вимогам працівників міліції.
В судовому засіданні ОСОБА_1 свою вину визнав.
Заслухавши пояснення ОСОБА_1, оглянувши матеріали справи, суд дійшов до переконання в тому, що він винний у скоєнні правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 185 КУпАП, що підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення, рапортами працівників міліції Савіцького Л.І., Завальнюка Я.А., свідка ОСОБА_5 та поясненнями ОСОБА_1 в судовому засіданні.
Керуючись ч.1 ст. 185, ст.ст. 283, 284 КУпАП, -
ПОСТАНОВИВ:
Визнати винним ОСОБА_1 у скоєнні правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 185 КУпАП та накласти адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 170 грн..
Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Вінницької області протягом десяти днів з дня її винесення.
Суддя: