Судове рішення #12402865

Справа № 2-4222/1-2010р.

У Х В А Л А

22 листопада 2010 року суддя Дніпровського районного суду м. Києва Бартащук Л.П., розглянувши матеріали цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про зменшення розміру аліментів, -

в с т а н о в и в :

         До Дніпровського районного суду м. Києва надійшла зазначена позовна заява..  

         Згідно ст. 122 ЦПК України, суддя відкриває провадження у цивільній справі не інакше як на підставі заяви, поданої і оформленої в порядку,  встановленому ЦПК України .

Під час вивчення матеріалів справи  було встановлено, що подані позивачем документи не відповідають вимогам ч. 5 ст. 119 ЦПК України, згідно з якою до позовної заяви додаються документи, що підтверджують сплату судового збору та оплату витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи.

Відповідно до п. 5 Прикінцевих та перехідних положень ЦПК України до набрання чинності законом, який регулює порядок сплати і розміри судового збору, судовий збір при зверненні до суду сплачується у порядку і розмірах, встановлених законодавством для державного мита (Декретом КМУ «Про державне мито»).

Відповідно до положень п. 5) ст. 4 Декрету КМУ «Про державне мито», від сплати державного мита звільняються позивачі  - за позовами про стягнення аліментів.

Не сплативши державне мито за позовом про зменшення розміру аліментів, позивач не надав також документів, які б свідчили про звільнення його від сплати судового збору.

Розміри витрат з інформаційно-технічного забезпечення судових процесів визначені постановою КМУ № 1258 від 21.12.2005 року зі змінами 05.08.2009 року.

Згідно п. 4) ч. 3 ст. 81 ЦПК України не підлягають оплаті при звереннні до суду і покладаються на сторони після розгляду справи витрати на інформаційно - технічне забезпечення судового процесу у справах про стягнення  аліментів.

З поданих позивачем документів вбачається, що витрати на інформаційно - технічне забезпечення судового процесу ним також не сплачувалися.

Будь-яких документів щодо звільнення позивача від зазначених судових витрат, суду не надані.

З урахування викладених вище вимог чинного цивільного процесуального законодавства, дотримання якого є обов’язковим для вирішення питання про відкриття провадження в цивільній справі, суд вважає, що позивачеві необхідно встановити строк для усунення зазначених вище недоліків.

У відповідності до ст. 121 ЦПК України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених в ст. 119, 120 ЦПК України, постановляє ухвалу, зазначаючи підстави для залишення позову без руху, встановлює строк для усунення недоліків, про що повідомляє позивача.

Враховуючи викладене вище, керуючись ст. ст. 208 - 210, 293, 294 ЦПК України, суд, -

у х в а л и в :

Матеріали цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про зменшення розміру аліментів – залишити без руху.

Надати строк для усунення недоліків до 30 листопада 2010 року, який в будь-якому випадку не може перевищувати 5 днів з дня отримання копії даної ухвали.

Роз’яснити позивачу, що у випадку не виконання вимог даної ухвали в строк, позовна заява буде вважатися неподаною та повернута позивачеві.

        Ухвала оскарженню не підлягає.

       

        СУДДЯ :

ОСОБА_1

__________________

02125 АДРЕСА_1

Дніпровський районний суд м. Києва направляє копію ухвали від 22.11.2010р. – для виконання.

Додаток: копія ухвали на «1» арк..

Секретар                   Полторак І.В.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація