Судове рішення #12411369

                                                                                                                              №2-7847/10

 

                                                                           РІШЕННЯ  

                                                                  ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

24.11.2010 року                                                                    Ленінський районний суд міста Вінниці

в складі : головуючого судді Борисюк І.Е.  

при секретарі  Гнатюк Л.П.

розглянувши в судовому засіданні в місті Вінниці цивільну справу за позовом  ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,  -

                                                          ВСТАНОВИВ:

    В Ленінський районний суд м. Вінниці  звернувся ОСОБА_1 з позовом до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу.

    В позові позивач  зазначив про те, що шлюб з відповідачем зареєстрував 08.01.1994р.  міським відділом ЗАГС м. Вінниці, актовий запис  №22. Від шлюбу мають двох дітей сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 та доньку ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2 Сімейне життя не склалось, оскільки вони мають різні погляди на життя. Шлюбні відносини між ним припинені з 04.01.10р.  Подальше спільне проживання, збереження та примирення шлюбу неможливе.

    В судовому засіданні позивач позов підтримав, аргументуючи його мотивами викладеними в позовній заяві.

    Відповідач в судове засідання не з’явилась, 23.11.2010 р. подала заяву про розгляд справи у її відсутність, позовні вимоги визнає, не заперечує проти розірвання шлюбу, також просить суд після розірвання шлюбу залишити їй прізвище ОСОБА_2.

При розгляді справи судом встановлені наступні факти та відповідні їм правовідносини.

    Згідно  свідоцтва НОМЕР_1, виданого  08.01.1994 р., шлюб між  ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_3  та ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_4, зареєстрований 08.01.1994р.  міським відділом ЗАГС м. Вінниці, актовий запис  №22. Прізвище дружини після укладення шлюбу – ОСОБА_2.

Відповідно до ч. 2 ст. 112 СК України суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що мають істотне значення.

Згідно ч. 1 ст. 113 СК України особа, яка змінила своє прізвище у зв’язку з реєстрацією шлюбу, має право після розірвання шлюбу надалі іменуватися цим прізвищем або відновити своє дошлюбне прізвище.

Заслухавши  пояснення позивача, оглянувши матеріали справи, суд вважає, що позов обґрунтований і підлягає задоволенню, оскільки, подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам сторін.

На підставі викладеного та керуючись ст.ст.  112, 113 СК України, ст.ст. 10, 60, 212-215, 217, 218 ЦПК України,  –

ВИРІШИВ:

Позов задовольнити.

    Розірвати шлюб між ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_4  та ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_3, зареєстрований 08.01.1994р.  міським відділом ЗАГС м. Вінниці, актовий запис  №22.

    Стягнути з ОСОБА_2 на користь ОСОБА_1 судові витрати у вигляді судового збору в сумі 8,5грн. та витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи в сумі 30 грн..

Прізвище ОСОБА_2 після розірвання шлюбу залишити – ОСОБА_2.

Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом десяти днів з дня його проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні в судовому засіданні під час проголошення рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня  отримання копії цього рішення.

СУДДЯ:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація