Судове рішення #12420938

                                                                                       Справа № 2-1069/10  

РІШЕННЯ  

ІМЕНЕМ  УКРАЇНИ  

 07 жовтня 2010 року, Кам’янобрідський районний суд м. Луганська у складі:


головуючого: судді Шабрацького Г.О.

при секретарі:  

за участю позивача:

відповідача: Ашихіній О.О., Кущовій І.В.

ОСОБА_3

ОСОБА_4


розглянув у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Луганську цивільну справу за позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_4 про розірвання шлюбу, –  

  ВСТАНОВИВ:  

 ОСОБА_3 звернувся з позовом до ОСОБА_4 про розірвання шлюбу. В обґрунтування своїх позовних вимог вказав, що 20.06.2003 р. відділом РАЦС Жовтневого РУЮ м. Луганська, був зареєстрований шлюб між ним та відповідачкою, актовий запис №222 Від шлюбу мають неповнолітню дочку ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_1.  

Позивач просив шлюб розірвати з причин відсутності порозуміння у сім’ї, сторони втратили відчуття поваги та любові один до одного, з 2008 року сторони не ведуть спільного господарства та проживають окремо.

В судовому засіданні позивач повністю підтримав свої позовні вимоги, та пояснив, що в 2003 році між ним та відповідачкою був зареєстрований шлюб, однак з часом вони втратили відчуття поваги та любові один до одного, з лютого 2008 року вони однією сім’єю не проживають, спільного господарства не ведуть. Крім того він більше року мешкає однією сім’єю з ОСОБА_6, а ІНФОРМАЦІЯ_2 у них народилась спільна дочка ОСОБА_7. Він хоче офіційно зареєструвати шлюб з ОСОБА_6 для чого йому необхідно розірвати шлюб з відповідачкою. Витрати пов’язані з отриманням свідоцтва про розірвання шлюбу просив покласти на нього.

ОСОБА_4 у судовому засіданні пояснила, що з позивачем у неї зареєстрований шлюб, від якого мають спільну дочку ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_1. З часом вони почали втрачати порозуміння між собою, та з 2008 року проживають окремо. Вважає що між ними можливе примирення та збереження шлюбу. Проти задоволення позовних вимог заперечувала.

Суд, вислухавши пояснення позивача, відповідача вивчивши письмові докази, вважає вимоги обґрунтованими та такими, що підлягають задоволенню повністю, з наступних підстав.

Відповідно до ст.110 СК України позов про розірвання шлюбу може бути пред’явлений одним із подружжя. Відповідно до ч.2 ст.112 СК України суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що мають істотне значення.

Судом встановлено, що сторони перебувають у шлюбі, зареєстрованому відділом РАЦС Жовтневого РУЮ м. Луганська, 20.06.2003 року, актовий запис №222 (л.с. 5). Від шлюбу мають неповнолітню дочку ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_1. Подальше подружнє життя та збереження сім’ї є неможливим, з лютого 2008 року сторони мешкають окремо, спільного господарства не ведуть, шлюбні відношення фактично припинені. Позивач фактично створив сім’ю з іншою жінкою з якою має спільну дочку ОСОБА_8 ІНФОРМАЦІЯ_2.  

Судом вживались заходи щодо примирення подружжя, шляхом надання строку для примирення терміном 2 місяці, однак позивач категорично наполягає на розірванні шлюбу.

Враховуючи вищевикладене, суд вважає за необхідне задовольнити заявлені позовні вимоги.

Враховуючи вимоги позивача, суд вважає необхідним витрати по сплаті державного мита при видачі свідоцтва про розірвання шлюбу покласти на ОСОБА_3

Спір про майно відсутній.

Шлюб буде розірвано вдруге.

Керуючись ст.ст.104,105,110-112 СК України, ст.ст.209, 213–215 ЦПК України, суд,  

  ВИРІШИВ:  

   Шлюб між ОСОБА_3 до ОСОБА_4 зареєстрований відділом РАЦС Жовтневого РУЮ м. Луганська, 20.06.2003 року, актовий запис №222 – розірвати.  

При видачі свідоцтва про розірвання шлюбу стягнути з ОСОБА_3 17 (сімнадцять) гривень в дохід держави, ОСОБА_4 від витрат звільнити.

Апеляційна скарга на рішення суду може бути подана протягом десяти днів з дня його проголошення. Особи які брали участь у справі, але не були в судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії рішення.

   

Суддя                             Г.О. Шабрацький  

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація