Справа № 6-120/2010
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
19 листопада 2010 року Роменський міськрайонний суд Сумської області в складі:
головуючого-судді Шунько Г.О.,
при секретарі Вівденко В.Ю.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Ромни подання державного виконавця відділу ДВС Роменського міськрайонного управління юстиції Мірошниченко Н.Р. про оголошення розшуку боржника ОСОБА_2, -
В С Т А Н О В И В:
Державний виконавець відділу ДВС Роменського міськрайонного управління юстиції Мірошниченко Н.Р. звернулася до суду з поданням про оголошення розшуку ОСОБА_2, мотивуючи тим, що на виконанні у відділі ДВС Роменського МРУЮ знаходиться виконавчий лист № 2-1682 від 01.12.2004 року, виданий Роменським міськрайонний судом, про стягнення з ОСОБА_2 на користь ОСОБА_3 аліментів на утримання двох дітей в розмірі 100 грн., щомісячно. Проте, місце проживання боржника ОСОБА_2 невідоме.
У судовому засіданні державний виконавець Мірошниченко Н.Р. подання підтримала.
ОСОБА_3, будучи належним чином повідомленою про розгляд справи до суду не з’явилася.
Суд розглянувши подання державного виконавця ВДВС Роменського міськрайонного управління юстиції суд дійшов до висновку, що воно підлягає задоволенню.
Згідно ст. 78 ЦПК України, якщо місцеперебування відповідача в справах за позовами про стягнення аліментів невідоме, суд ухвалою оголошує його розшук. Розшук проводиться органами внутрішніх справ, а витрати на його проведення стягуються з відповідача в дохід держави за рішенням суду.
Судом встановлено, що на виконанні у відділі ДВС Роменського міськрайонного управління юстиції перебуває виконавчий лист № 2-1682 від 01.12.2004 року, виданий Роменським міськрайонний судом, про стягнення з ОСОБА_2 на користь ОСОБА_3 аліментів на утримання двох дітей в розмірі 100 грн., щомісячно.
З квітня місяця 2008 року боржник сплачує аліменти періодично та не в повному обсязі.
Згідно довідки СГІРФО Роменського МВ ГУМВС ОСОБА_2 зареєстрований в с. Вовківці Роменського району. Проте згідно акту державного виконавця від 03.11.2010 року за вказаною адресою не проживає.
Згідно ст. 375 ЦПК України розшук боржника або дитини оголошується за місцем виконання рішення або за останнім відомим місцем проживання (перебування) боржника або дитини чи місцезнаходженням їхнього майна, або за місцем проживання (перебування) стягувача.
За таких обставин, подання державного виконавця про оголошення розшуку боржника слід задовольнити.
Керуючись ст. ст. 78, 375 ЦПК України, суд, -
У Х В А Л И В:
Подання державного виконавця відділу ДВС Роменського міськрайонного управління юстиції Мірошниченко Н.Р. про оголошення розшуку боржника ОСОБА_2 – задовольнити.
Оголосити розшук ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, зареєстрованого в с. Вовківці Роменського району.
Копію ухвали для виконання надіслати Роменському МВ ГУМВС України в Сумській області.
При встановленні місця перебування (проживання) ОСОБА_2 повідомити суд та відділ ДВС Роменського міськрайонного управління юстиції.
Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Сумської області через Роменський міськрайонний суд шляхом подачі апеляційної скарги протягом 5 днів з дня її проголошення, а особами, без участі яких було проголошено ухвалу суду протягом 5 днів з дня отримання копії цієї ухвали.
СУДДЯ: підпис …
КОПІЯ ВІРНА:
СУДДЯ РОМЕНСЬКОГО
МІСЬКРАЙОННОГО СУДУ Г.О. ШУНЬКО
- Номер: 22-ц/779/2043/2016
- Опис: Сагакова Катерина Василівна до Сагаков Олександр Володимирович, про стягнення аліментів на утримання дитини
- Тип справи: на цивільну справу за апеляційною скаргою (а)
- Номер справи: 6-120/2010
- Суд: Апеляційний суд Івано-Франківської області
- Суддя: Шунько Григорій Олексійович
- Результати справи:
- Етап діла: Повернуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 15.09.2016
- Дата етапу: 17.10.2016