ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ копія
Справа №3-1261-10р.
03 грудня 2010 року смт.Любашівка
Суддя Любашівського районного суду Одеської області Гнатюк В.О., розглянувши матеріали справи ,які надійшли від Любашівського ВДАІ ГУМВС України в Одеській області ,про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, головного механіка СВК «Агросвіт», проживаючого в с.Олександрівка, Любашівський район, Одеська область.
за ст.188-28 КУпАП,
В с т а н о в и в :
03.11.2010 року ОСОБА_1 не виконав законні вимоги /припису/ посадової особи Державної автомобільної інспекції щодо виявлених при обстеженні транспортних засобів СВК «Агросвіт» несправностей.
ОСОБА_1 03.12.2010 року в судовому засіданні свою вину у вказаному адмінправопорушенні визнав повністю , вказавши, що недоліки ,які були зазначенні у припису ВДАІ не були вчасно виправленні, оскільки він з різних причин був відсутній на роботі. Просить суд обмежитись адміністративним стягненням у виді мінімального розміру штрафу.
Вислухавши ОСОБА_1,дослідивши матеріали справи, суд вважає, що його вина в скоєні вказаного адміністративного правопорушення за ст.188-28 КУпАП, доведена та підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення серії ВН1 № 044867 від 03.11.2010 року,згідно якого 03.11.2010 року ОСОБА_1 не виконав законні вимоги /припису/ посадової особи Державної автомобільної інспекції щодо виявлених при обстеженні транспортних засобів СВК «Агросвіт» несправностей. Пояснення ОСОБА_1, яке він надав в судовому засіданні, узгоджується з даним протоколом про адміністративне правопорушення.
Враховуючи вищезазначене, характер та ступінь адмінправопорушення, особу правопорушника, його наслідки ,визнання ним своєї вини, суд вважає , що на ОСОБА_1 слід накласти адміністративне стягнення у виді штрафу у розмірі 255 грн.,
На підставі викладеного,керуючись ст.33,188-28 ч.1,251,252,280 КУпАП, суддя
П О С Т А Н О В И В :
ОСОБА_1 визнати винним у скоєнні адміністративного правопорушення за статтею 188 ч.28 КУпАП та накласти на нього адміністративне стягнення у виді штрафу у розмірі 255 гривень.
Постанова судді у справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником,
захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурорапротягом десяти днів з дня винесення постанови. Апеляційна скарга, протест прокурора подаються до Одеського апеляційного суду через Любашівський районний суд Одеської області.
Постанова вступає в законну силу 13.12.2010 року. Оригінал постанови суду знаходиться в матеріалах справи в архіві суду.
Суддя /підпис/
Копія вірна : суддя В.О.Гнатюк
Начальнику Любашівського ВДАІ
майору міліції
Волик С.І.
Любашівський районний суд Одеської області направляє в Вашу адресу копію постанови суду від 03.12.10 року про накладення на гр-на ОСОБА_1 адміністративного стягнення у виді штрафу у розмірі 255 грн. за ст.188-28 КУпАП.
Додаток: копія постанови суду на 1-му арк.,
Суддя Любашівського
районного суду В.О.Гнатюк
ОСОБА_1
____________________________
с.Олександрівка,Любашівський район,
Одеської області.
Любашівський районний суд Одеської області направляє в Вашу адресу копію постанови суду від 03.12.10 року про накладення на Вас адміністративного стягнення у виді штрафу у розмірі 255 грн. за ст.188-28 КУпАП.
Додаток: копія постанови суду на 1-му арк.,
Суддя Любашівського
районного суду В.О.Гнатюк