Судове рішення #12461473

Справа № 2-н-346/10

СУДОВИЙ НАКАЗ

14 грудня 2010 року                     смт. Широке

Суддя Широківського районного суду Дніпропетровської області Леонідова О.В.,  розглянувши заяву Публічного акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації “Дніпропетровськгаз” про видачу судового наказу про стягнення з ОСОБА_1 заборгованості за спожитий природний газ в сумі 460,38 грн. за період з листопада 2008 р. по жовтень 2010 р.  

У відповідності до ст. ст. 509, 610, 625, 901, 903 ЦК України за  договором про надання послуг одна сторона (виконавець) зобов’язується за завданням другої сторони (замовника) надати послугу, яка споживається в процесі вчинення певної дії або здійснення певної діяльності, а замовник зобов’язується оплатити виконавцеві зазначену послугу, якщо інше не встановлено договором;  якщо договором передбачено надання послуг за плату, замовник зобов’язаний оплатити надану йому послугу в розмірі, у строки та в порядку, що встановлені договором.

    Керуючись ст. ст. 96, 102, 103, 367 ЦПК України, ст. 509, 610, 625, 901, 903 ЦК України,

НАКАЗУЮ :

1.   Стягнути з ОСОБА_1, мешканця АДРЕСА_1, на користь Публічного акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації “Дніпропетровськгаз”, юридична адреса: 49044, м.Дніпропетровськ, вул.Шевченка, 2, на особистий рахунок № 30188, р/р № 26035301117, Філія – Інгулецьке відділення № 7857 ВАТ “Ощадбанк”, МФО 306168, ЗКПО 24607988, суму заборгованості за спожитий природний газ за договором № 30188 від 13.06.2006 р. про надання населенню послуг з газопостачання за період з листопада 2008 р. по жовтень 2010 р. в розмірі 460 (чотириста шістдесят) гривень 38 коп.

2.   Стягнути з боржника на користь Публічного акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації “Дніпропетровськгаз”, р/р № 26004060198768 Жовтневе відділення АКБ “ПриватБанк”, МФО 305299, ОКПО 24607988  судові витрати  у  розмірі 55 /п’ятдесят п’ять/ грн. 50 коп., що були останнім сплачені при подачі заяви.

3.   Судовий наказ після набрання ним законної сили видати стягувачу.

Суддя                             О.В.ЛЕОНІДОВА

м.п.

Згідно зі статтею 105 Цивільного процесуального кодексу України боржник має право в разі заперечення проти вимог стягувача протягом десяти днів з дня отримання судового наказу подати заяву про його скасування.

Відповідно до ст.106 ЦПК України у разі ненадходження заяви від боржника протягом трьох днів після закінчення строку на її подання судовий наказ набирає законної сили і суд видає його стягувачеві для пред’явлення до виконання.

Заява боржника про скасування судового наказу, що подана у встановлений строк, розглядається судом протягом десяти  днів з дня постановлення ухвали про прийняття такої заяви до розгляду у відкритому судовому засіданні (стаття 105-1 ЦПК України).

Судовий наказ набрав законної сили “______” _____________________ 20___ року.

        СУДДЯ         ___________________                       О.В.ЛЕОНІДОВА

        м.п.

Відмітки про виконання судового наказу


Дата надходження судового наказу на виконання Повне найменування установи, підприємства, організації, в якому знаходиться судовий наказ на виконанні Загальна сума, відрахована за судовим наказом Дата повернення судового наказу до відділу державної виконавчої служби чи стягувачеві Підстава повернення судового наказу Підпис керівника установи, підприємства, організації ( з прикладенням печатки) Примітки

















    Інші відмітки ___________________________________________________________

    _______________________________________________________________________

    _______________________________________________________________________

            _______________________________________________________________________

    _______________________________________________________________________      

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація