Справа № 2-а-5676/10
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
10 грудня 2010 року м. Суми
Зарічний районний суд м. Суми в складі головуючого судді Костенко В.Г.
при секретарі Кибенко Т.Ю.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду справу за адміністративним позовом ОСОБА_1 до інспектора ДПС 3-го взводу роти ОДДЗ м. Житомир Кравчука Олександра Анатолійовича про скасування постанови
ВСТАНОВИВ:
Позивач свої вимоги мотивує тим, що відповідач виніс відносно нього постанову серії АМ № 200112 від 18.08.2010 року за вчинення правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 122 КпАП України та наклав адміністративне стягнення у виді штрафу у розмірі 260 грн.. Вважає зазначену постанову незаконною в зв‘язку з тим, що правил дорожнього руху не порушував, правопорушення не скоював. Тому просить, скасувати постанову і закрити провадження у справі про адміністративне правопорушення.
Сторони в судове засідання не з’явилися. Позивач подав заяву про розгляд справи у його відсутності вимоги підтримує. Відповідач про причину неявки суду не повідомив.
Суд, дослідивши матеріали справи, вважає, що позов обґрунтований і підлягає задоволенню виходячи з наступного.
Судом встановлено, що постановою серії АМ № 200112 від 18.08.2010 року по справі про адміністративне правопорушення, винесеної відповідачем, на позивача накладено адміністративне стягнення у виді штрафу у розмірі 260 грн. за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 122 КпАП України.
В постанові зазначено, що 18.08.2010 року о 13-43 годині на 212 км. автошляху Київ-Чоп, позивач керуючи автомобілем Хонда , д.н. НОМЕР_1, при обмеженні швидкості на 50 км/год перевищив швидкість на 36 км/год, рухався зі швидкістю 86 км/год.(а. с.8)
Події порушення зафіксовані у протоколі аналогічного змісту. Крім того у протоколі містяться пояснення позивача, який вину у вчиненні порушення не визнав . (а.с.7)
Спірні правовідносини є публічними та врегульовані ст.ст. 122, 251, 288, 293 КпАП України.
Всупереч ч. 2 ст. 71 КАС України відповідач не надав суду заперечень, жодних доказів, які б спростовували доводи позивача.
Виходячи з наведеного, суд приходить до висновку, про необхідність скасування оскаржуваної постанови з закриттям провадження у справі про адміністративне правопорушення.
Керуючись ст.ст. 122, 251, 288, 293 КпАП України , ст.ст. 11, 70-71, 160-163, 167, 1712 КАС України, суд
ПОСТАНОВИВ:
Позов ОСОБА_1 задовольнити.
Скасувати постанову інспектора ДПС 3-го взводу роти ОДДЗ м. Житомир Кравчука Олександра Анатолійовича серії АМ № 200112 від 18.08.2010 року по справі про адміністративне правопорушення ОСОБА_1 , передбаченого ч. 1 ст. 122 КпАП України та накладення стягнення у виді штрафу у розмірі 260 грн. .
Закрити провадження у справі про адміністративне правопорушення ОСОБА_1 , передбаченого ч. 1 ст. 122 КпАП України .
Постанова є остаточною і оскарженню не підлягає.
Суддя