Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #124667191

Справа № 656/611/21

02.11.2021

Номер провадження 3/656/319/21

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И


02 листопада 2021 року смт. Іванівка


Суддя Іванівського районного суду Херсонської області Ференц Р.І., розглянувши матеріали, які надійшли від Херсонського зонального відділу військової служби правопорядку Міністерства оборони України про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженець м.Київ, місце реєстрації та фактичне місце проживання: АДРЕСА_1 , неодружений, військовослужбовець, солдат, водій військової частини А 1937, до адміністративної відповідальності на протязі року не притягувався, за скоєння адміністративного правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 172-20 КУпАП,-       


В С Т А Н О В И В:


Згідно з протоколом автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 02.11.2021 року у провадження судді Іванівського районного суду Херсонської області Ференц Р.І. передана справа №656/611/21 про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за скоєння адміністративного правопорушення, передбаченого ч.3 ст.172-20 КУпАП.

Згідно вимог ст.278 КУпАП справа про військове адміністративне правопорушення підвідомча Іванівському районному суду Херсонської області. Відповідно до ст.221 КУпАП судді районних судів розглядають справи про військові адміністративні правопорушення, передбачені ст.172-10 – 172-20 КУпАП.

З протоколу про адміністративне правопорушення серії ОДХ № 00406 від 31.10.2021 року, складеного офіцером групи військової служби правопорядку Херсонського зонального відділу військової служби правопорядку лейтенантом Мушинським М.І. вбачається, що 31.10.2021 року о 08.42 год в с.Новомиколаївка Іванівського району Херсонської області, на території угрупування військ оперативного командування «Південь» солдат ОСОБА_1 знаходився в стані алкогольного сп`яніння, що було зафіксовано у встановленому законом порядку на аналізаторі вмісту парів алкоголю «Алконт-М» №00293, в результаті чого  за результатами приладу показник тесту становив 1,75‰.

Відповідно до вимог ч. 2 ст. 277 КУпАП, справа про адміністративне правопорушення, в тому числі, передбачене ст.173-20 КУпАП розглядається судом протягом доби.

У судове засідання ОСОБА_1 не з`явився, через канцелярію суду подав заяву про розгляд справи за його відсутності, свою провину визнає в повному обсязі, а відтак немає порушення прав такої особи, оскільки згідно зі ст. 268 КУпАП справа про адміністративне правопорушення розглядається в присутності особи, яка притягується до адміністративної відповідальності, а за відсутності цієї особи справу може бути розглянуто лише у випадках, коли є дані щодо своєчасного повідомлення особи про місце і час розгляду справи та якщо не надійшло клопотання про відкладення цього розгляду.

Дослідивши матеріали адміністративної справи стосовно особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, всебічно, повно і об`єктивно дослідивши всі обставини справи у їх сукупності, суд встановив наступні обставини.

Судом встановлено, що відсутні обставини, що виключають розгляд справи (ст.247 КУпАП), оскільки складений протокол про військове адміністративне правопорушення та інші матеріали свідчать про подію та склад адміністративного правопорушення, про осудність особи, яка вчинила протиправну дію, вчинення дій собою не в стані крайньої необхідності, на момент розгляду справи не закінчилися строки, передбачені ст.38 КУпАП.

Згідно витягу з наказу №207 від 26.07.2021 року вбачається, що ОСОБА_1 прибув 26.07.2021 року до складу сил та засобів угрупування військ оперативного командування «Південь», які залучаються до ведення стабілізаційних (оборонних) дій, для виконання службових (бойових) завдань.

Згідно військового квитка Збройних Сил України серії НОМЕР_1 вбачається, що ОСОБА_1   перебуває на військовій службі в Збройних Силах України.

З наявних документів вбачається, що ОСОБА_1 є військовослужбовцем і перебуває на військовій службі в Збройних Силах України, а одже така особа є суб`єктом адміністративної відповідальності.

31.10.2021 року офіцером групи військової служби правопорядку Херсонського зонального відділу військової служби правопорядку лейтенантом Мушинським М.І. було було встановлено, що 31.10.2021 року о 08.42 год. в с.Новомиколаївка Іванівського району Херсонської області, на території угрупування військ оперативного командування «Південь» солдат ОСОБА_1 знаходився в стані алкогольного сп`яніння, що було зафіксовано у встановленому законом порядку на аналізаторі вмісту парів алкоголю «Алконт-М» №00293, в результаті чого  за результатами приладу показник тесту становив 1,75‰. З приводу виявленого порушення було складено протокол про адміністративне правопорушення серії ОДХ №00406 від 31.10.2021 року за появу та перебування на території військової частини в нетверезому стані в умовах особливого періоду, за що передбачена відповідальність за ч.3 ст. 172-20 КУпАП. Складений з приводу виявленого адміністративного правопорушення протокол про адміністративне правопорушення порушник підписав, свою провину визнав.

ОСОБА_1   за фактом виявленого порушення дав визнавальні пояснення, вину визнав, з протоколом згоден.

Відтак, вбачаючи в діях ОСОБА_1   ознаки адміністративного правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 172-20 КУпАП, уповноваженою особою складено протокол про адміністративне правопорушення, в якому зафіксовано виявлені факти.

Суд вважає, що виявлені факти відображають об`єкт суспільних відносин в сфері військової дисципліни, оскільки об`єктивна сторона такого правопорушення полягає у розпиванні алкогольних напоїв військовослужбовцями, військовозобов`язаними та резервістами під час виконання обов`язків військової служби  в нетверезому стані і об`єктивна сторона такого діяння полягає виключно в активних діях по вживанню спиртних напоїв, а також поява військовослужбовця в нетверезому стані.

Згідно з ч.1 ст.251 КУпАП доказами в справі про адміністративне правопорушення, є будь-які фактичні дані, на основі яких у визначеному законом порядку орган (посадова особа) встановлює наявність чи відсутність адміністративного правопорушення, винність даної особи в його вчиненні та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи. Ці дані встановлюються протоколом про адміністративне правопорушення, поясненнями особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, потерпілих, свідків, висновком експерта, речовими доказами, показаннями технічних приладів та технічних засобів, що мають функції фото- і кінозйомки, відеозапису, у тому числі тими, що використовуються особою, яка притягається до адміністративної відповідальності, або свідками, а також працюючими в автоматичному режимі, чи засобів фото- і кінозйомки, відеозапису, у тому числі тими, що використовуються особою, яка притягається до адміністративної відповідальності, або свідками.

Обов`язок щодо збирання доказів, в силу вимог ч.2 ст.251 КУпАП,  покладається на осіб, уповноважених на складання протоколів про адміністративні правопорушення, визначених ст.255 КУпАП.

Провина ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 172-20 КУпАП доводиться в повному обсязі і підтверджується наступними доказами.

Солдат ОСОБА_1 проходить військову службу у Збройних Силах України, які входить до складу сил та засобів угрупування військ оперативного командування «Південь», та займає посаду водія водія 3 автомобільного взводу автомобільної роти батальйону забезпечення та обслуговування, що підтверджується витягом з наказу №207 від 26.07.2021 року та військовим квитком.

Військовим квитком  серії НОМЕР_1 підтверджується, що ОСОБА_1   перебуває на військовій службі в Збройних Силах України.

Військова частина Збройних Силах України А0105 угрупування військ оперативного командування «Південь» розміщена у пункті постійної дислокації у за адресою: с.Новомиколаївка Іванівського району Херсонської області. Будучи військовою службовою особою, тобто військовим, ОСОБА_1 відповідно до вимог Статуту внутрішньої служби Збройних Сил України  і перебуваючи на території військової частини був зобов`язаний свято та непорушно додержуватися Конституції України та законів України, сумлінно і чесно виконувати військовий обов`язок, зразково виконувати свої службові обов`язки, не допускати негідних вчинків і стримувати від них інших військовослужбовців; неухильно виконувати вимоги військових статутів, накази командирів, додержуватися військового етикету, поводитися з гідністю й честю, не допускати самому і стримувати інших від негідних вчинків, не вживати під час проходження військової служби (крім медичного призначення) наркотичні засоби, психотропні речовини чи їх аналоги, а також не вживати спиртні напої під час виконання обов`язків військової служби. Відповідно до ч. 3 ст. 24 Закону України «Про військовий обов`язок і військову службу» військовослужбовці вважаються такими, що виконують обов`язки військової служби: 1) на території військової частини або в іншому місці роботи (занять) протягом робочого (навчального) часу, включаючи перерви, встановлені розпорядком (розкладом занять); 2) на шляху прямування на службу або зі служби, під час службових поїздок, повернення до місця служби; 3) поза військовою частиною, якщо перебування там відповідає обов`язкам військовослужбовця або його було направлено туди за наказом відповідного командира (начальника); 4) під час виконання державних обов`язків, у тому числі у випадках, якщо ці обов`язки не були пов`язані з військовою службою; 5) під час виконання обов`язку з урятування людського життя, охорони державної власності, підтримання військової дисципліни та охорони правопорядку.

Поясненням свідка ОСОБА_2 підтверджується, що 31.10.2021 року  о 08.42 год під час ранкового шикування військовослужбовець ОСОБА_1 на території угрупування військ оперативного командування «Південь»  перебував  у стані алкогольного сп`яніння. Після проведення освідування на стан сп`яніння тест показав 1,75 %.

Поясненнями свідка ОСОБА_3 , які є аналогічними поясненням свідка ОСОБА_2 .

Протоколом про адміністративне правопорушення, серії ОДХ № 00406 від 31.10.2021 року, згідно якого вбачається, що 31.10.2021 року о 08.42 год в с.Новомиколаївка Іванівського району Херсонської області, на території угрупування військ оперативного командування «Південь» солдат ОСОБА_1 знаходився в стані алкогольного сп`яніння, що було зафіксовано у встановленому законом порядку на аналізаторі вмісту парів алкоголю «Алконт-М» №00293, в результаті чого  за результатами приладу показник тесту становив 1,75‰.

Наказом начальника Херсонського зонального відділу Військової служби правопорядку №183 від 12.09.2017 року, яким визначено осіб про право складання протоколів про військові адміністративні правопорушення, передбачені ст.ст.172-10-172-20 КУпАП.   

Протокол про адміністративне правопорушення складений уповноваженою державою особою і дії такої посадової особи, що його складала в порядку, передбаченому чинним законодавством, не оскаржувався. Протокол не містить жодних зауважень з боку правопорушника, а до матеріалів справи додані його письмові пояснення в яких він зазначає, що дійсно перебував на території військового підрозділу. Відтак, з урахуванням викладеного, суд приймає протокол про адміністративне правопорушення серії ОДХ №00406 від 31.10.2021 року як належний і допустимий доказ.

Результатом тесту за №648 від 31.10.2021 року о 08.42 год. огляду на стан сп`яніння за допомогою спеціального технічного засобу «Алконт-М» №00293, який є додатком до протоколу серії ОДХ №00406 від 31.10.2021 року, і проведений в с.Новомиколаївка Іванівського району Херсонської області офіцером групи військової служби правопорядку Херсонського зонального відділу військової служби правопорядку лейтенантом Мушинським М.І. відносно ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , яким зафіксовано результатами вмісту парів алкоголю в розмірі 1,75‰.

Актом огляду на стан алкогольного чи наркотичного сп`яніння з використанням спеціального технічного засобу або тесту з якого вбачається, що використання спеціального технічного засобу «Алконт-М» №00293  відбувалося в присутності двох свідків ОСОБА_2 та ОСОБА_4 , з результатами вмісту парів алкоголю в розмірі 1,75‰, які зафіксував  технічний засіб  «Алконт-М» №00293, ОСОБА_1 ознайомлений, від підпису відмовився.

Свідоцтвом про державну реєстрацію №9085/2009 серії МD№076784, вбачається, що  медичний виріб «Алконт» відповідає реєстраційним матеріалам, внесений до Державного реєстру медичної техніки та виробів медичного призначення і дозволений для застосування на території України.

Свідоцтвом про повірку законодавчо врегульованого засобу вимірювальної техніки №12-02/1584, яке видане 07.10.2021 року державним підприємством «Всеукраїнський державний науково-виробничий центр стандартизації, метрології, сертифікації та захисту прав споживачів», з якого вбачається, що до 07.10.2022 року засіб вимірювальної техніки «Алконт-М» відповідає вимогам керівництва з експлуатації.

Свідоцтвом про ідентифікацію виробника /постачальника/ продукції  для Збройних Сил України № 445  видане  ТОВ «Науково виробниче підприємство «Академія медтехнологій « ТОВ  «НВП «Академія медтехнологій» про те, що зазначений суб`єкт підприємницької діяльності є виробником /постачальником/ продукції  для Збройних Сил України.

Згідно зі ст.1 Закону України «Про оборону України» № 1932-ХІІ від 06.12.1991 року особливий період - період, що настає з моменту оголошення рішення про мобілізацію (крім цільової) або доведення його до виконавців стосовно прихованої мобілізації чи з моменту введення воєнного стану в Україні або в окремих її місцевостях та охоплює час мобілізації, воєнний час і частково відбудовний період після закінчення воєнних дій. Так, відповідно до Указу Президента України №303/2014 від 17.03.2014 року «Про часткову мобілізацію» затвердженого Законом України від 1.03.2014 року № 1126-VІ, в Україні оголошено часткову мобілізацію, отже з того часу настав особливий період, який триває по теперішній час.

Згідно постанови Верховного Суду України від 30.05.2018 (справа № 521/12726/16-ц), в Україні особливий період розпочався 18.03.2014 року і триває по теперішній час.

Обставинами (умовами), що визначають момент настання особливого періоду є: оголошення рішення про мобілізацію (крім цільової), або доведення такого рішення до виконавців стосовно прихованої мобілізації, або момент ведення воєнного стану в Україні чи окремих її місцевостях. Таким чином, часткова мобілізація, яка оголошувалася Указами президента України є складовою частиною особливого періоду.

Виходячи із вищевикладеного вбачається, що особливий період охоплює собою мобілізацію, воєнний час, частково відбудовний період після закінчення воєнних дій, і на теперішній час не завершився.

Диспозиція ч.1 ст.172-20 КУпАП передбачає наступні склади адміністративного правопорушення: 1) розпивання алкогольних, слабоалкогольних напоїв або вживання наркотичних засобів, психотропних речовин чи їх аналогів військовослужбовцями, військовозобов`язаними та резервістами під час проходження зборів на території військових частин, військових об`єктів; 2) поява військовослужбовців, військовозобов`язаних та резервістів під час проходження зборів на території військової частини в нетверезому стані, у стані наркотичного чи іншого сп`яніння; 3) виконання військовослужбовцями, військовозобов`язаними та резервістами під час проходження зборів обов`язків військової служби в нетверезому стані, у стані наркотичного чи іншого сп`яніння; 4) відмова військовослужбовців, військовозобов`язаних та резервістів під час проходження зборів від проходження огляду на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп`яніння. Отже вчинення особою хоча би одного з вищевказаних діянь є грубим порушенням та тягне за собою передбачену законом адміністративну відповідальність.

Диспозицією ч.3 ст.172-20 КУпАП передбачена адміністративна відповідальність за розпивання алкогольних, слабоалкогольних напоїв або вживання наркотичних засобів, психотропних речовин чи їх аналогів військовослужбовцями, військовозобов`язаними та резервістами під час проходження зборів на території військових частин, військових об`єктів, або поява таких осіб на території військової частини в нетверезому стані, у стані наркотичного чи іншого сп`яніння, або виконання ними обов`язків військової служби в нетверезому стані, у стані наркотичного чи іншого сп`яніння, а також відмова таких осіб від проходження огляду на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп`яніння, особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за такі самі порушення, або в умовах особливого періоду.

З аналізу приписів норм даної статті передбачена адміністративна відповідальність за дії, передбачені частинами першою або другою цієї статті, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за такі самі порушення, або в умовах особливого періоду.

Таким чином, дії ОСОБА_1 , які полягають в тому, що він, будучи військовослужбовцем, вживав спиртні напої, перебував на території військової частини в нетверезому стані, вчинені в умовах особливого періоду, що є порушенням, та утворює склад адміністративного правопорушення, передбаченого ч.3 ст.172-20 КУпАП.

Відповідно до ст.245 КУпАП завданнями провадження в справах про адміністративні правопорушення є: своєчасне, всебічне, повне і об`єктивне з`ясування обставин кожної справи, вирішення її в точній відповідності з законом, забезпечення виконання винесеної постанови, а також виявлення причин та умов, що сприяють вчиненню адміністративних правопорушень, запобігання правопорушенням, виховання громадян у дусі додержання законів, зміцнення законності.

Також, вимогами ст. 280 КУпАП передбачено, що орган (посадова особа) при розгляді справи про адміністративне правопорушення зобов`язаний з`ясувати: чи було вчинено адміністративне правопорушення, чи винна дана особа в його вчиненні, чи підлягає вона адміністративній відповідальності, чи є обставини, що пом`якшують і обтяжують відпчччовідальність, чи заподіяно майнову шкоду, чи є підстави для передачі матеріалів про адміністративне правопорушення на розгляд громадської організації, трудового колективу, а також з`ясувати інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи.

Відтак, з аналізу наведених вище норм законодавчих та підзаконних нормативно-правових актів, в сукупності доказів вбачається, що в діях ОСОБА_1 , є склад адміністративного правопорушення, передбаченого ч.3 ст.172-20 КУпАП, а саме вживання спиртних напоїв, перебування на території військової частини в нетверезому стані, вчинені в умовах особливого періоду, така особа винна у вчиненні виявленого правопорушення, підлягає адміністративній відповідальності, а тому його дії правильно кваліфіковані за ч.3 ст.172-20 КУпАП.

За таких обставин, беручи до уваги те, що за ч.3 ст.172-20 КУпАП передбачена відповідальність за розпивання алкогольних, слабоалкогольних напоїв військовослужбовцями, військовозобов`язаними та резервістами під час проходження зборів на території військових частин, військових об`єктів, або поява таких осіб на території військової частини в нетверезому стані, у стані наркотичного чи іншого сп`яніння, або виконання ними обов`язків військової служби в нетверезому стані, у стані наркотичного чи іншого сп`яніння, а також відмова таких осіб від проходження огляду на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп`яніння, особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за такі самі порушення, або в умовах особливого періоду, тому всебічно, повно, об`єктивно дослідивши всі обставини справи, суд дійшов висновку про достовірність та достатність доказів для висновку про винуватість ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.3 ст.172-20 КУпАП і вважає, що в його діях є склад цього правопорушення.

У відповідності до ст.ст. 34,35 КУпАП обставиною, що пом`якшує відповідальність за адміністративне правопорушення, визнається щире розкаяння винного, обставини, що обтяжують відповідальність,  судом не встановлено.

Відповідно до ст.23 КУпАП адміністративне стягнення є мірою відповідальності і застосовується з метою виховання особи, яка вчинила адміністративне правопорушення, в дусі додержання законів України, поваги до правил співжиття, а також запобігання вчиненню нових правопорушень як самим правопорушником, так і іншими особами.

При накладенні адміністративного стягнення, відповідно до ст.ст.33-35 КУпАП, враховано характер вчиненого правопорушення, особу правопорушника, який до адміністративної відповідальності притягується вперше, ступеня його вини, майновий стан, обставини, що пом`якшують і обтяжують відповідальність, відсутність підстав для застосування іншого адміністративного стягнення, ніж передбаченого ч.3 ст.172-20 КУпАП, майнової шкоди не заподіяно, а також те, що дії винної особи підривають авторитет військовослужбовця, суд приходить до висновку про визнання ОСОБА_1 винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.3 ст.172-20 КУпАП та застосувати до нього адміністративне стягнення у виді штрафу.

Згідно із ст.40-1 КУпАП у разі винесення судом (суддею) постанови про накладення адміністративного стягнення, судовий збір сплачується особою, на яку накладено таке стягнення, а розмір і порядок сплати встановлюється Законом.

Згідно з п.5 ч.2 ст.4 Закону України «Про судовий збір» № 3674-VІ від 08.07.2011 року (зі змінами), особою, на яку накладено адміністративне стягнення, сплачується судовий збір в розмірі 0,2 розміру прожиткового мінімуму на одну працездатну особу, який станом на 01.01.2021 року становить 2270,00 грн. З 01.01.2021 року цей розмір судового збору становить 454,00 грн. (2 270 х 0,2 = 454,00).

Оскільки суд прийшов до висновку про визнання ОСОБА_1   винним у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченого ч.3 ст.172-20 КУпАП із застосування до нього адміністративного стягнення у виді штрафу, то з такої особи підлягає стягненню судовий збір у сумі 454,00 грн.

Керуючись ст. 40-1, ч.3 ст.172-20, ст. ст.221,280,283,284 КУпАП, суддя, -         


П О С Т А Н О В И В:


Визнати ОСОБА_1 винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.3 ст.172-20 КУпАП, та застосувати до нього адміністративне стягнення у виді штрафу у розмірі двісті п`ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 3655 (три тисячі шістсот п`ятдесят п`ять) гривень 00 копійок.

Роз`яснити ОСОБА_1 , що згідно зі ст.307 КУпАП штраф ним має бути сплачений не пізніше ніж через п`ятнадцять днів з дня вручення йому постанови про накладення адміністративного стягнення, а в разі оскарження такої постанови не пізніше ніж через п`ятнадцять днів з дня повідомлення про залишення скарги без задоволення.

У разі несплати штрафу в установлений законом строк постанова про накладення адміністративного стягнення буде надіслана для примусового виконання до органу Державної виконавчої служби за місцем проживання порушника, роботи або за місцезнаходженням його майна.

Штраф необхідно внести через установу банку України на розрахунковий рахунок:

Отримувач: ГУК у Херсонській обл/Генічеський район/21081100, УК в Іванівському районі /Іванівський район/21081100, Код отримувача (код ЄДРПОУ): 37959517,  Банк отримувача: Казначейство України (ЕАП), Номер рахунку: UA628999980313090106000021112, Код класифікації доходів бюджету: 21081100.

У разі сплати штрафу у строки, передбачені ст.307 КУпАП, копію платіжного документу необхідно подати до Іванівського районного суду Херсонської області.

З урахуванням ч.2 ст.308 КУпАП, у разі несплати штрафу у строк, установлений ч.1 ст.307 КУпАП, при примусовому виконанні цієї постанови органами державної виконавчої служби з правопорушника стягується подвійний розмір штрафу, що становить становить 7310 (сім тисяч триста десять) гривень 00 копійок .

Стягнути із ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженець м.Київ, місце реєстрації та фактичне місце проживання: АДРЕСА_1 , неодружений, військовослужбовець, солдат, водій військової частини А 1937, судовий збір за ухвалення суддею постанови про накладення адміністративного стягнення на користь держави в особі Державної судової адміністрації України (код отримувача 37993783, рахунок №UA908999980313111256000026001, назва отримувача: ГУК у м.Києві/м.Київ/22030106, код ЄДРПОУ суду 02886806, банк отримувача: Казначейство України (ЕАП)) у сумі 454 (чотириста п`ятдесят чотири) гривні 00 копійок.

Постанова по справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена протягом десяти днів з дня її винесення до Херсонського апеляційного суду через Іванівський районний суд Херсонської області прокурором у випадках, передбачених ч.5 ст.7 КУпАП, особою, щодо якої її винесено, а також потерпілим.

Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги.

Строк пред`явлення постанови до виконання три місяці.


       Суддя                                                         Р. І. Ференц


  • Номер: 3/656/319/21
  • Опис: будучи військовослужбовцем, на території військової частини перебував у стані алкогольного сп"яніння, в умовах особливого періоду
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 656/611/21
  • Суд: Іванівський районний суд Херсонської області
  • Суддя: Ференц Р. І.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Призначено склад суду
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 02.11.2021
  • Дата етапу: 02.11.2021
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація