АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
_____________________________________________________________________________
У Х В А Л А
21 жовтня 2010 року м. Одеса
Колегія суддів судової палати у цивільних справах апеляційного суду Одеської області у складі:
головуючого: Косогор Г.О.
суддів: Ткачук О.О., Ісаєвої Н.В.
при секретарі: Олініченко Н.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні матеріали адміністративної справи за позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в Ренійському районі Одеської області про визнання протиправною відмови у нарахуванні і виплаті соціальної державної допомоги згідно із ЗУ «Про соціальний захист дітей війни» та зобов’язання здійснити нарахування та забезпечити виплату щомісячної соціальної допомоги відповідно до рішень Конституційного Суду України від 09.07.2007 р. та від 22.05.2008 р.,
встановила:
Постановою Ренійського районного суду Одеської області від 13 жовтня 2009 року позов ОСОБА_1 задоволено частково.
В апеляційній скарзі УПФ просить постанову суду скасувати та ухвалити нове рішення про відмову у задоволенні позову, посилаючись на порушення судом норм матеріального права.
Апеляційне провадження у справі підлягає закриттю з наступних підстав.
Як вбачається з матеріалів справи вона розглянута судом першої інстанції за правилами адміністративного судочинства.
Законом України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвідомчості справ, пов’язаних із соціальними виплатами ” від 18 лютого 2010 року №1691-VI (далі – Закон №1691), який набрав чинності 10 березня 2010 року, внесено зміни до Цивільного процесуального кодексу України та Кодексу адміністративного судочинства України, згідно з яким розгляд спорів, пов’язаних із соціальними виплатами, здійснюється в порядку цивільного судочинства.
Однак Рішенням Конституційного Суду України від 9 вересня 2010 року положення Закону №1691 визнані неконституційними і втратили чинність з дня ухвалення цього рішення.
Згідно з ч.3 ст. 150 Конституції України ухвалене Конституційним судом України рішення щодо офіційного тлумачення Конституції та законів є обов’язковим до виконання на території України, остаточне і не може бути оскаржене.
Частиною 3 ст. 2 ЦПК України встановлено, що провадження у цивільних справах здійснюється відповідно до законів, чинних на час вчинення окремих процесуальних дій,
розгляду і вирішення справи.
Справа №22ц-4210/2010 Головуючий у першій інстанції: Дудник В.І.
Доповідач: Косогор Г.О.
Враховуючи наведене, дію процесуального закону у часі, справа не підлягає апеляційному розгляду у порядку цивільного судочинства, апеляційне провадження у справі підлягає закриттю з передачею справи на розгляд Одеському апеляційному адміністративному суду.
Керуючись ст. 304 ЦПК України,
ухвалила:
Апеляційне провадження у справі закрити.
Адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в Ренійському районі Одеської області про визнання протиправною відмови у нарахуванні і виплаті соціальної державної допомоги згідно із ЗУ «Про соціальний захист дітей війни» та зобов’язання здійснити нарахування та забезпечити виплату щомісячної соціальної допомоги відповідно до рішень Конституційного Суду України від 09.07.2007 р. та від 22.05.2008 р., за апеляційною скаргою Управління Пенсійного фонду України в Ренійському районі Одеської області на постанову Ренійського районного суду Одеської області від 13 жовтня 2009 року передати для розгляду до Одеського апеляційного адміністративного суду.
Ухвала апеляційного суду набирає законної сили з моменту її проголошення, однак може бути оскаржена в касаційному порядку безпосередньо до суду касаційної інстанції протягом двадцяти днів з дня набрання законної сили.
Головуючий: підпис Г.О. Косогор
Судді: підписи Н.В. Ісаєва
О.О. Ткачук
„З оригіналом згідно”
Суддя ________________ (Косогор Г.О.)