Судове рішення #12477971

Справа № 2-415/10

У Х В А Л А

І М Е Н Е М  У К Р А Ї Н И

13 грудня 2010 року                                                                                           м. Перечин

Перечинський районний суд Закарпатської області в складі:    

                                                  головуючого-судді Шешені М.О.,

                                                  при секретарі – Соханич Л.Ю.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 та ОСОБА_3 про усунення перешкод в реалізації права спільної власності,-    

В С Т А Н О В И В :

Позивач ОСОБА_1 звернувся до суду із вищезазначеним позовом у якому просить зобов’язати відповідачів ОСОБА_2 та ОСОБА_3 прибрати вхід до закріплених за ними АДРЕСА_1, визначити порядок користування господарськими приміщеннями та надвірними спорудами, що належать до вищевказаного будинку. Визначити, що за ним в користуванні закріплюється гараж та сарай, а за відповідачами закріпити в користування сарай, що зазначений на плані земельної ділянки під літерою «Д» та зобов’язати відповідачів не вчиняти дії, які перешкоджають йому нормально володіти та користуватися закріпленими за ним АДРЕСА_2, а також дії які перешкоджають користуватися належними до вказаного будинку господарськими приміщеннями та надвірними спорудами. Оскільки, відповідачі порушили умови мирової угоди від 21 липня 2010 року, затвердженої ухвалою Перечинського районного суду від               21 липня 2010 року. Тому просить позов задовольнити.

До початку судового засідання позивач ОСОБА_1 подав до суду заяву, в якій просить залишити поданий  позов без розгляду.

Відповідно до  ст. 207 ч. 1 п. 5 ЦПК України суд постановляє ухвалу про залишення заяви без розгляду, якщо позивач подав заяву про залишення позову без розгляду.

Тому, керуючись ст.  207 ч. 1 п. 5 ЦПК України, суд,-

              У Х В А Л И В :

Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 та ОСОБА_3 про усунення перешкод в реалізації права спільної власності - залишити без розгляду.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до апеляційного суду Закарпатської області через суд першої інстанції шляхом подачі апеляційної скарги в п»ятиденний строк з дня проголошення ухвали. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

Головуючий:                                                                                                Шешеня М.О.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація