Справа №3в-14/10 року
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
м. Ковель 02 грудня 2010 року
Ковельський міськрайонний суд Волинської області під головуванням
судді Восковської О.А,
за участю секретаря Канашкової О.М,
представника Ковельського МРВ КВІ
УДД УПВП у Волинській області Пожарного Я.А,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Ковелі подання начальника Ковельського МРВ КВІ про заміну невідбутого строку адміністративного стягнення у виді громадських робіт адміністративним арештом щодо ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, проживаючого в АДРЕСА_1, працюючого експедитором в ТзОВ «Смарт Логістік»,-
в с т а н о в и в:
Ковельський МРВ КВІ вніс до суду подання відносно ОСОБА_2 про заміну невідбутого строку адміністративного стягнення у виді громадських робіт адміністративним арештом. Подання мотивовано тим, що 13.10.10 року ОСОБА_2 було притягнуто до адміністративної відповідальності за ст.130 ч.1 КУпАП та накладено адмінстягнення у виді п’ятдесяти годин громадських робіт. Постанову інспекцією прийнято до виконання 25.10.10 року, а з порядком та умовами відбування адміністративного стягнення ОСОБА_2 було ознайомлено 02.11.10 року, де йому було детально роз’яснено наслідки ухилення від відбування громадських робіт та видане направлення до РЖКП №2 для відбування призначеного стягнення, до якого він повинен був приступити з 03.11.10 року. 16.11.10 року Ковельським МРВ КВІ було здійснено перевірку за місцем відбування порушником громадських робіт та встановлено, що ОСОБА_2 до РЖКП №2 для відбування призначеного адмінстягнення в період з 02.11.10 року не звертався, про що складено відповідний акт. 18.11.10 року ОСОБА_2 надав письмове пояснення в якому зазначив, що не приступив до відбування громадських робіт в зв’язку з відсутністю вільного часу, хоча згідно довідки з місця роботи він працює експедитором в ТзОВ «Смарт Логістік» на умовах неповного робочого дня. Начальник Ковельського МРВ КВІ звернувся до суду з поданням про заміну 50 годин призначених громадських робіт, на адміністративне стягнення у виді адміністративного арешту.
Представник Ковельського МРВ КВІ в судовому засіданні подання підтримав з мотивів, які вищезазначені, просить задоволити подання і замінити невідбутий ОСОБА_2 строк адміністративного стягнення у виді громадських робіт адміністративним арештом.
ОСОБА_2 в судовому засіданні прохає не скасовувати адміністративне стягнення у виді громадських робіт, та пояснив, що не має вільного часу для відбування покарання хоча в довідці і зазначено, що він працює на умовах неповного робочого дня.
Суд, вислухавши пояснення представника Ковельського МРВ КВІ, який обгрунтував подання, пояснення ОСОБА_2, приходить до висновку, що дане подання підставне і підлягає до задоволення з наступних причин.
Згідно ст.321-4 КУпАП у разі ухилення порушника від відбування громадських робіт постановою судді невідбутий строк громадських робіт може бути замінено адміністративним арештом з розрахунку один день арешту за п’ять годин громадських робіт, але не більше як на п’ятнадцять днів.
Постановою Ковельського міськрайонного суду від 13.10.10 року ОСОБА_2 визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення за ст.130 ч.1 КУпАП та накладено адміністративне стягнення у виді п’ятдесяти годин громадських робіт.
Відповідно до направлення №1910 від 02.11.10 року ОСОБА_2 був направлений для відбування призначеного адмінстягнення в РЖКП №2 та зобов’язаний був приступити до його відбування 03.11.10 року.
Згідно акту перевірки виконання порушником адміністративного стягнення від 16.11.10 року, ОСОБА_2 для відбування призначеного адмінстягнення в період з 02.11.10 року по даний час до РЖКП №2 не звертався.
З письмових пояснень ОСОБА_2 від 18.11.10 року вбачається, що останній не приступив до відбування громадських робіт в зв’язку з відсутністю вільного часу, однак згідно довідки №636 від 02.11.10 року ОСОБА_2 працює в ТзОВ «Смарт Логістік» на посаді експедитора на умовах неповного робочого дня (4 години на день, 6 днів на тиждень).
Аналізуючи вищевикладені обставини, суд приходить до висновку, що у діях правопорушника вбачається умисне ухилення від явки для відбування призначеного судом стягнення у виді громадських робіт та наведені правопорушником доводи, не спростовують доводів подання і не дають підстав вважати причини неявки ОСОБА_2 для відбування покарання поважними.
Таким чином, враховуючи вищевикладене, суд приходить до висновку, що подання Ковельського МРВ КВІ про заміну невідбутого строку адміністративного стягнення у виді громадських робіт адміністративним арештом щодо ОСОБА_2 слід задовольнити, і невідбутий останнім строк громадських робіт – 50 годин необхідно замінити на адміністративний арешт.
Керуючись ст.ст.321-4,326 КУпАП, суд, -
П О С Т А Н О В И В:
Подання Ковельського МРВ КВІ задовольнити.
Замінити ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, проживаючому по АДРЕСА_1, невідбуте адміністративне стягнення, визначене постановою судді Ковельського міськрайонного суду від 13 жовтня 2010 року, у виді п’ятдесяти годин громадських робіт на десять діб адміністративного арешту з розрахунку один день арешту за п'ять годин громадських робіт.
Виконання постанови доручити Ковельському МВ УМВС України у Волинській області.
Строк відбування адміністративного арешту рахувати з дня приведення постанови до
виконання.
Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Волинської області шляхом подачі апеляційної скарги (подання) протягом семи днів з дня наступного після її проголошення.
Головуюча: О.А.ВОСКОВСЬКА