Судове рішення #12484769

Справа № 2н-282/10

УХВАЛА

про відмову у прийнятті заяви про видачу судового наказу

13 грудня 2010  року            

Суддя Берегівського районного суду Закарпатської області Гал Л.Л., розглянувши заяву ВАТ «Укртелеком» в особі Цеху телекомунікаційних послуг №1 Закарпатської філії ВАТ «Укртелеком» про видачу судового наказу про  стягнення з ОСОБА_1 суми боргу за надані телекомунікаційні послуги,

встановив:

ВАТ «Укртелеком» в особі Цеху телекомунікаційних послуг №1 Закарпатської філії ВАТ «Укртелеком» звернувся в суд із заявою про видачу судового наказу про стягнення з  ОСОБА_1 суми боргу за надані телекомунікаційні послуги в сумі 233,19 грн..

Так, згідно  п. 3 ч. 3 ст. 100 та п. 5 ч. 2 ст. 122 ЦПК України суддя відмовляє у відкритті провадження у справі, після смерті фізичної особи, яка є стороною у справі.

Відповідно до повідомлення начальника СГІРФО Берегівського РВ УМВС України в Закарпатській області, боржниця ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, померла ІНФОРМАЦІЯ_2 року.

Отже, на підставі п. 3 ч. 3 ст. 100 ЦПК України у прийнятті заяви про видачу судового наказу слід відмовити.

Керуючись п. 3 ч. 3 ст. 100 ЦПК України,

ухвалив:

Відмовити у прийнятті заяви ВАТ «Укртелеком» в особі Цеху телекомунікаційних послуг №1 Закарпатської філії ВАТ «Укртелеком» про видачу судового наказу про  стягнення з ОСОБА_1 суми боргу за надані телекомунікаційні послуги.

Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

 

Суддя:                                                              Гал  Л.Л.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація