Справа № 2-н-171-2009
У Х В АЛ А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
,,08” листопада 2010 року м. Слов’янськ
Слов’янський міськрайонний суд Донецької області в складі :
головуючий – суддя Ламєкін М.І.
при секретарі - Тальмонт Р.Ф.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м. Слов’янська заяву Закритого акціонерного товариства «Український мобільний зв'язок» про виправлення описки у судовому наказі про стягнення заборгованості з ОСОБА_1 , -
В С Т А Н О В И В :
Відповідно до судового наказу Слов’янського міськрайонного суду Донецької області від 25 лютого 2009 р. по справі за заявою ЗАТ «УМЗ» про видачу судового наказу щодо стягнення заборгованості за надання послуг мобільного зв’язку з ОСОБА_1, з боржника стягнуто заборгованість у розмірі 400,04 грн., а також судові витрати.
27 жовтня 2010 року представник ЗАТ «УМЗ» звернувся до суду з заявою про виправлення описки у судовому наказі, оскільки у судовому наказі суду від 25 лютого 2009 року замість правильного ,,стягнути з ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженки м. Слов’янська Донецької області, яка мешкає за адресою: АДРЕСА_1 на користь Закритого акціонерного товариства «УМЗ» (юридична адреса: 01015 м. Київ, вул. Лейпцизька, буд. 15) код ЄДРПОУ 14333937 р/рах. № 26008526 в АППБ «Аваль» МФО № 300335 заборгованість за надання послуг мобільного зв’язку за договором у розмірі 288,78 грн., суму договірної санкції у розмірі 400,04 грн. та судовий збір 25,50 грн., витрати на інформаційно-технічне забезпечення -15,00 грн.” – помилково записано
,, стягнути з ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженки м. Слов’янська Донецької області, яка мешкає за адресою: АДРЕСА_1 на користь Закритого акціонерного товариства «УМЗ» (юридична адреса: 01015 м. Київ, вул. Лейпцизька, буд. 15) код ЄДРПОУ 14333937 р/рах. № 26008526 в АППБ «Аваль» МФО № 300335 заборгованість за надання послуг мобільного зв’язку за договором у розмірі 400,04 грн. та судовий збір 25,50 грн., витрати на інформаційно-технічне забезпечення -15,00 грн.”
У судове засідання представник заявника не з’явився, про причини неявки суду не повідомив, та це не перешкоджає розгляду заяви по суті.
Як достовірно встановлено в судовому засіданні, у заяві про видачу судового наказу від 23 лютого 2009 року, заявник просить стягнути з боржника на користь ЗАТ «УМЗ» суму боргу за послуги зв’язку в розмірі 288,78 грн.; суму договірної санкції у розмірі 400,04 грн., а також судові витрати по справі: судовий збір у розмірі 25,50 грн. та витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи у розмірі 15,00 грн.
У відповідності до ст. 219 ЦПК України суд може виправити допущені у судовому рішенні описки чи арифметичні помилки.
Керуючись ст. 219 ЦПК України, суд, –
У Х В А Л И В:
Внести виправлення до судового наказу Слов’янського міськрайонного суду від 25 лютого 2009 року по справі за заявою ЗАТ «УМЗ» про видачу судового наказу про стягнення заборгованості за надані послуги мобільного зв’язку із ОСОБА_1.
Вказати, що з ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_3, уродженки м. Слов’янська, яка мешкає за адресою: АДРЕСА_1 на користь Закритого акціонерного товариства «УМЗ» (юридична адреса: 01015 м. Київ, вул. Лейпцизька, буд. 15) код ЄДРПОУ 14333937 р/рах. № 26008526 в АППБ «Аваль» МФО № 300335 заборгованість за надання послуг мобільного зв’язку за договором у розмірі 288,78 грн., суму договірної санкції у розмірі 400,04 грн. та судовий збір 25,50 грн., витрати на інформаційно-технічне забезпечення -15,00 грн., а всього 729 (сімсот двадцять дев’ять) гривень 32 копійки.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку через суд першої інстанції шляхом подачі в 5-денний строк з дня проголошення ухвали апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя Слов'янського
міськрайонного суду М.І. Ламєкін