Судове рішення #12501248

        Справа № 2-128/10

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

    24 червня 2010 року         Ржищівський міський суд Київської області в складі:

    головуючої судді:             Козіної С.М.

            при секретарі:                  Малиновському О.І.

    розглянувши у відкритому попередньому судовому засіданні в м. Ржищів Київської області справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -            

ВСТАНОВИВ:

    14.06.2010 року до Ржищівського міського суду Київської області надійшла позовна заява ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, в якій вказано, що : 18.10.2003 року між позивачем та відповідачкою по справі ОСОБА_2 було укладено шлюб, який зареєстрований Грушівською сільською радою Миронівського р-ну Київської області, актовий запис № 6 від 18.10.2003 року.

    Від шлюбу сторони мають неповнолітню доньку ОСОБА_3, - ІНФОРМАЦІЯ_1.

    Сімейне життя з відповідачкою не склалося по тій причині, що сторони не розуміють один одного, не можуть знайти спільну мову у вирішенні сімейних проблем, на ґрунті непорозуміння виникають сварки, які негативно впливають на виховання доньки. На даний час сторони вже кілька років проживають окремо,  шлюбні стосунки припинено, не ведуть спільного господарства.

    Крім того, відповідачка на даний час проживає з іншим чоловіком, від якого чекає дитину.

    Зі слів відповідачки, вона проти розірвання шлюбу не заперечує. Сім'я фактично розпалася. Спору щодо розподілу майна між сторонами немає.

    Питання щодо місця проживання та подальшого виховання дитини сторонами вирішено добровільно. Шлюб позивач розриває вдруге.

    В позовній заяві позивач просить суд ухвалити рішення, яким  розірвати шлюб між ним та відповідачкою ОСОБА_2, який зареєстровано Грушівською сільською радою Миронівського р-ну Київської області, актовий запис № 6 від 18.10.2003 року.     Неповнолітню доньку ОСОБА_3, - ІНФОРМАЦІЯ_1,  залишити на  утриманні та вихованні матері ОСОБА_2. Державне мито в ході реєстрації розірвання  шлюбу в органах РАЦС покласти на нього.

    В судовому засіданні позивач ОСОБА_1 свої позовні вимоги підтримав в повному обсязі, посилаючись на обставини,  викладені вище.

    Відповідачка ОСОБА_2 в судове засідання не з'явилась з поважних причин, про що надала письмову заяву, згідно якої, остання проти розірвання шлюбу з ОСОБА_1 не заперечує та просить проводити слухання справи без її участі.  

    Суд, заслухавши позивачку, відповідача та, дослідивши матеріали справи приходить до висновку, що позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, підлягає до задоволення в повному обсязі, обґрунтовуючи своє рішення слідуючими доказами, - судом встановлено, що  сторони не розуміють один одного, не можуть знайти спільну мову у вирішенні сімейних проблем. Сторони тривалий час проживають окремо, шлюбні стосунки припинено, не ведуть спільного господарства, позивач вважає, що їхнє спільне сімейне життя неможливе. Крім того, відповідачка на даний час проживає з іншим чоловіком, від якого чекає дитину. Сім'я фактично розпалася.    

     Відповідно до ст. 112 Сімейного Кодексу України шлюб між сторонами може бути розірвано, коли буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що має істотне значення.    

    Неповнолітню доньку ОСОБА_3, - ІНФОРМАЦІЯ_1,  - суд вважає за можливе залишити на утриманні та вихованні матері – ОСОБА_2.

    Згідно ч. 4 ст. 130  ЦПК України ухвалення у попередньому судовому засіданні судового рішення у разі відмови від позову, визнання позову, укладення мирової угоди проводиться в порядку, встановленому статтями 174 і 175 цього Кодексу.

    Згідно ч. 4 ст. 174 ЦПК України у разі визнання відповідачем позову суд за наявності для того законних підстав ухвалює рішення про задоволення позову.

    Враховуючи вищевикладене, керуючись ст.ст. 10, 105, 110, 112 Сімейного Кодексу України, ст.ст. 3, 4, 130, 174, 208,209,213,215,218  ЦПК України суд,-

ВИРІШИВ:

    Позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -  задовольнити  в повному обсязі.

    Шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2, який зареєстровано Грушівською сільською радою Миронівського р-ну Київської області, актовий запис № 6 від 18.10.2003 року, – розірвати.

    Неповнолітню доньку ОСОБА_3, - ІНФОРМАЦІЯ_1, - залишити на утриманні та вихованні матері – ОСОБА_2.

    Стягнути з позивача ОСОБА_1 17 гривень на користь держави при отриманні в органах РАЦСу свідоцтва про розірвання шлюбу, а відповідачку ОСОБА_2  від сплати держмита  звільнити.    

    Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про  апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано.

    Заяву про апеляційне оскарження рішення суду першої інстанції може бути подано протягом десяти днів  з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

 

                Суддя:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація