Судове рішення #12501770

Справа №2-2648/09р.

УХВАЛА

25 червня 2009 року                     м. Маріуполь

Жовтневий районний суд м. Маріуполя у складі: головуючого - судді Чаку Є.В., при секретарі Євчевой М.В., розглянув цивільну справу за позовом Відкритого акціонерного товариства „Маріупольгаз" до ОСОБА_1 про усунення перешкод по виконанню обов'язків працівниками ВАТ „Маріупольгаз",

ВСТАНОВИВ:

Жовтневим районним судом м. Маріуполя була прийнята до провадження цивільна справа за позовом Відкритого акціонерного товариства „Маріупольгаз" до ОСОБА_1 про усунення перешкод по виконанню обов'язків працівниками ВАТ „Маріупольгаз".

В ході розгляду справи 18.06.2009 року представник позивача надав суду заяву, в якій просить залишити справу без розгляду, в зв'язку з вирішенням спору мирним шляхом.

З урахуванням наданої заяви, суд вважає можливим залишити справу без розгляду.

На підставі викладеного, керуючись ст.207 ч. 1 п.5 ЦПК Украины,-

УХВАЛИВ:

Позовну заяву Відкритого акціонерного товариства „Маріупольгаз" до ОСОБА_1 про усунення перешкод по виконанню обов'язків працівниками ВАТ „Маріупольгаз" - залишити без розгляду.

Заява про апеляційне оскарження ухвали може бути подано протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація