Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #125029811

Справа № 663/2662/21

Провадження № 2/663/949/21


УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ


13 вересня 2021 року                                                               м. Скадовськ


Суддя Скадовського районного суду Херсонської області Шульга К. М.,  розглянувши матеріали цивільної справи за позовною заявою ОСОБА_1 , ОСОБА_2 до сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Заповіт Ілліча» про усунення перешкод у користуванні та розпорядженні земельною ділянкою,


ВСТАНОВИВ:


Позов поданий і оформлений у порядку, встановленому статтею 175 ЦПК України. Справа підсудна Скадовському районному суду Херсонської області. Підстав для відмови у відкритті провадження по справі, повернення позову чи залишення його без розгляду не встановлено.

Враховуючи положення статтей 19, 274 ЦПК України справа повинна бути розглянута за правилами загального позовного провадження.

Відповідно до частини 1 статті 196 ЦПК України для виконання завдання підготовчого провадження в кожній судовій справі, яка розглядається за правилами загального позовного провадження, проводиться підготовче засідання.

На підставі наведеного та керуючись статтями 19, 175, 177, 187 ЦПК України,


ПОСТАНОВИВ:


Відкрити провадження у справі за позовною заявою ОСОБА_1 , ОСОБА_2 до сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Заповіт Ілліча» про усунення перешкод у користуванні та розпорядженні земельною ділянкою.

Розгляд справи здійснити за правилами загального позовного провадження.

Призначити  підготовче  судове  засідання  на  18 жовтня 2021 року о 10:00 год. в приміщенні Скадовського районного суду Херсонської області за адресою: вул. Мангубінська (Пролетарська), 39 м. Скадовськ Херсонської області.

Копію ухвали про відкриття провадження у справі разом з копією позовної заяви та копіями доданих до неї матеріалів надіслати сторонам.

Роз`яснити положення статті 278 ЦПК України, що відповідачем до суду подається відзив протягом п`ятнадцяти днів із дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі.

Позивач має право подати до суду відповідь на відзив, а відповідач - заперечення протягом п`яти днів із дня його отримання.

Треті особи мають право подати пояснення щодо позову протягом п`ятнадцяти днів із дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі, а щодо відзиву - протягом десяти днів із дня його отримання.

Роз`яснити положення частини 4 та частини 8 статті 178 ЦПК України, що копія відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи повинна бути надіслана (надана) одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду. У разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин, суд вирішує справу за наявними матеріалами.

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи, що розглядається, на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет - http://sk.ks.court.gov.ua.

Ухвала оскарженню не підлягає.




Суддя Скадовського районного суду

Херсонської області                                                        К. М. Шульга


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація